Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Veronika Žilková a Leona Machálková s dětmi vyrazily za sportem!Úvodník: Herečka Veronika Žilková s dcerou Kordulkou a zpěvačka Leona Machálková se synem Arturem se potkaly při příležitosti otevření nového sportovního showroomu v Praze nedaleko Brumlovky. Veronice Žilkové hrála akce do karet, protože její kolo si „přivlastnil" neznámý nenechavec.

Článek: Herečce Veronice Žilkové ukradli kolo, a tak využila otevření nové značkové prodejny kol Bikebros k tomu, aby si pořídila nové. Na nákup vzala i dceru Kordulku. "No, nevím, co mi na to řekne manžel," krčila bezradně u stojanů s koly, "tady je těch kol hrozně moc a já jsem, coby člověk narozený ve znamení Vah, hrozně nerozhodná. Navíc Martin tvrdí, že si kolo sama vybrat neumím!"


 
Herečka ale na výběr tak docela sama nebyla. Kromě dcery Kordulky, s níž do obchodu u Brumlovky přijela, jí samozřejmě radili i majitelé cykloservisu a manžel na telefonu. Zní to jako hláška ze soutěže, ale je to tak. Martin Stropnický Veronice několikrát volal a vyzvídal, jaká kola v prodejně mají, a v rámci možností radil.


 
Jednodušší to měla Žilková s výběrem oblečení. "Tohle se mi líbí, padne mi a je pohodlné," nechala se slyšet. Za chvíli ale opět propadla bezradnosti - to při výběru helmy. "Kdo tohle vymyslel, vždyť ta helma nemůže nikomu slušet?! A opravdu se musí jezdit s helmou?", rozčilovala se při zkoušení cyklistické helmy. Kordulka měla s výběrem jasno na první pohled, helmu si vybrala černou, stejnou barvu zvolila i u zvonku, jen láhev na pití si vybrala v modré barvě. "Mám dneska hezkej den," pochlubila se, "mamka mi už ráno koupila tenisky a teď ještě věci na kolo!"


 
Leona Machálková si zase nechala poradit od svého syna Artura, který jí dělal doprovod. "Je prima, že už není Artík malé mrně a můžeme si tedy volný čas užívat docela jinak", pochvaluje si nezadaná zpěvačka. "Společně sportujeme, chodíme za kulturou a, jak vidíte, i na nákupy". Do nové prodejny Leona se synem přijela kvůli začínající cyklistické sezóně. Oba totiž jízdu na kolech milují. Protože Artur roste, jak se říká "jako z vody", z loňských rukavic na kolo i helmy už vyrostl. Z prodejny si ale neodnesl jen tyto věci, přemluvil maminku Leonu ještě ke koupi batůžku, v němž je přímo zabudovaný vak na nápoj, cyklistickými brýlemi a oblečení s chrániči pro jízdu v adrenalinovém terénu. Zřejmě se má Machálková na co těšit! I když Machálková původně zamýšlela jen nákup synovi, nakonec neodolala a koupila si cyklistické tričko s kraťasy a brýle na kolo. "Jsem prostě ženská; nechám se k nákupu strhnout", usmívala se nad plnými taškami při odchodu z Bikebrosu.


 
Zdroj: www.kloboukfilm.cz

17.04.2012 - redakce