Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Skvělý batoh, designovou polní láhev a dětskou obreslovačku získávají...Úvodník: Rozhledna vylosovala výherce naší předletní soutěže. Hrálo se o pěkné ceny, které vám přijdou v létě pořádně vhod. Tři kousky již putují ke svým výhercům. Jste mezi nimi?

Článek: Výbavu na letní výletnictví od National Geographic channel získávají hned dvě dámy a jeden pán. Jako první z e-mailového osudí vyskočila Ivana Barsová ze Sedlce pod Hazmburkem. Gratulujeme!

Druhé místo patří Petře Ptačníkové z Říkova. I jí přejeme, ať se výhra hodí během letních putování.

A na třetím místě se umístil muž, konkrétně Jaroslav Vítovec z Plzně.

Všem výhercům gratulujeme!

Sluší se také prozradit, co jste si přáli nejvíce za témata. Pro ty, kteří nesoutěžili, prozradíme, že to byla poslední otázka soutěžního kvízu. Favoritem je historie a vše s ní spojené, druhou příčku mají záhady a tajemno a na třetím místě jsou věci týkající se dětí, těch nejmenších. Zatracovat ale nebudeme ani návrhy, které se objevily zřídka. Například lov "kešek", tedy hledání pokladů podle GPS souřadnic.

Vašim tématům se začneme věnovat hned v polovině léta - těšte se!

A již tradičně, pokud se zrovna na vás štěstí neusmálo, neplakejte. Hned v pondělí 18. června začíná na Rozhledně další soutěž!

09.06.2012 - redakce