Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Ivan Mládek na podzim absolvuje Poslední turné před zvolením prezidentemÚvodník: Ivan Mládek, legenda české hudební scény, slaví své letošní sedmdesátiny koncertním turné po sportovních halách. Divákům v devíti českých městech se představí spolu s Banjo Bandem ve výtečné kondici a s výběrem toho nejlepšího ze své autorské dílny.

Článek:
Turné, které začne 17. října v ČEZ Aréně v Pardubicích a skončí 2. listopadu ve Sportovní hale Euronics ve Zlíně, nazval s typickou dávkou humoru a recese Poslední turné před zvolením prezidentem.

Zahrajeme naše notoricky známé, ale i méně známé skladby. Určitě nebudou chybět Jez, Prachovské skály, Linda, Dáša Nováková a další – a když si diváci vytleskají přídavek, zahrajeme Jožina z bažin. A když si diváci přídavek nevytleskají, zahrajeme ho stejně... Některé písničky budou provázeny „živými klipy“ našich komiků Lenky „Kalamity“ &Sindelářové, Jana Mrázka a dalších, publikum uslyší monology Milana Pitkina, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové, pár mých historek a anekdot. Musím říct, že máme také exkluzivního hosta, kterým je geniální ruský hudební imitátor Seva Moskvin,“ přiblížil program koncertů Ivan Mládek.

Více než pět set písniček, osm humoristických knih, scénáře k více než stovce celovečerních televizních pořadů, nespočet humoristických monologů a skečů, kreslených obrázků a vtipů....  To je jen letmý výčet aktivit Ivana Mládka. Přibude mezi ně také prezidentská kandidatura? „Já bych to nechal na lidech, ať si sami tipnou, zda jde o pravdivou informaci či žert. Ty, kteří věří, že budu kandidovat, bych rád ujistil, že svou kandidaturu beru naprosto vážně a až se stanu prezidentem, chci svou funkci vykonávat zodpovědně a poctivě, ale s Banjo Bandem budu jezdit po koncertech dál,“ slíbil Ivan Mládek,  ovšem vzápětí s úsměvem dodal: „Na druhou stranu, někdo by přeci jen mohl vzít náš slogan vážně a na koncert raději nepřijít... Zodpovědně tedy prohlašuji, že prezidentskou kandidaturu opravdu nechystám.“

Vstupenky na Poslední turné před zvolením prezidentem Ivana Mládka jsou v prodeji na portále Ticket Art od 190 do 690 Kč.
 
TERMÍNY KONCERTŮ: 
17. 10., 19:00 hod. - ČEZ ARÉNA Pardubice 
18. 10., 19:00 hod. - TIPSPORT ARENA Praha 
19. 10., 19:00 hod. - TJ Lokomotiva Plzeň 
24. 10., 19:00 hod. - České Budějovice 
25. 10., 19:00 hod. - TISPORT ARENA Liberec 
26. 10., 19:00 hod. - Sportovní hala UP Olomouc 
31. 10., 19:00 hod. - Hala Vodova, Brno 
01. 11., 19:00 hod. - SAREZA, Ostrava 
02. 11., 19:00 hod. - Sportovní hala Euronics, ZlínZdroj: NoGup Agency s.r.o., Kaprova 14/13, Praha 1
www.nogup.cz
 
Mediální servis: 2media.cz


27.07.2012 - redakce