Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Týdny divadlobraníÚvodník: Národní divadlo pořádá na začátku letošní sezony tradiční akci Týdny divadlobraní. Od 27. 8. do 9. 9. 2012 budou mít diváci možnost zajistit si vstupenky na libovolné zářijové představení Národního divadla o celých 40 % levněji, než je běžné. Takto zvýhodněné vstupenky na balet, operu nebo činohru si budou moci diváci koupit ve všech pokladnách Národního divadla.


Článek:
„Týdny divadlobraní poslouží našim příznivcům jako ochutnávka nové, 130. sezony, navíc za velmi zajímavých cenových podmínek,“ říká Ondřej Černý, ředitel Národního divadla. „Zároveň je to pro naše diváky šance vidět představení, která jsou v jiných měsících často beznadějně vyprodaná,“ dodává.
 
V zářijovém programu na diváky čeká mimo jiné činoherní komedie Bláznivý den aneb Figarova svatba s Richardem Krajčem, Ionescův Nosorožec s Davidem Prachařem, výpravná opera Hoffmannovy povídky v režii Ondřeje Havelky, Carmen v režii Zdeňka Trošky, či populární taneční večer Brel – Vysockij – Kryl / Sólo pro tři. To je však jen zlomek toho, co lze v září v Národním divadle vidět.


Otevírací doba pokladen:
Pokladna ND v provozní budově (Ostrovní 1, Praha 1)     denně 10 – 18 hodin
Pokladna v Kolowratském paláci (Ovocný trh 6, Praha 1) denně 10 – 18 hodin 
Pokladna Státní opery (Wilsonova 4, Praha 1)                 denně 10 – 18 hodin


Vstupenky v rámci Týdnů divadlobraní můžete zakoupit pouze v pokladnách Národního divadla na všechna představení opery, činohry a baletu; nabídka neplatí na představení hostujících souborů a Laterny magiky. Vstupenky není možné rezervovat; nabídka platí do vyprodání.


26.08.2012 - redakce