Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Třiadvacetiletá Selah Sue přijede v prosinci osvěžit pražskou hudební scénu!Úvodník: Selah Sue, vlastním jménem Sanne Putseys, pochází z Belgie. Jako malá chtěla být baletkou a o kariéře hudebnice vůbec neuvažovala, až do té doby, než její tvorbu objevili producenti. Téměř okamžitě jí nabídlo spolupráci jedno z největších vydavatelství, Selah Sue s paličatostí sobě vlastní nabídku odmítla s tím, že chce tvořit vlastní písničky.

Článek:

A to se vyplatilo: její skladby, soulovky křížené s reggae a rapem, mají nevídaný úspěch. Skladba Raggamuffin pokořila hranici 10 milionů shlédnutí na kanálu YouTube jako nic; a co víc, tahle zpěvačka už má na krku spolupráci třeba i s hodně známým CeeLo Greenem, americkým zpěvákem-rapperem: jejich společná skladba se jmenuje Please.

"Selah Sue je neskutečně zajímavá umělkyně. Její přístup k hudbě je čistý: tvoří, co jí baví, nebojí se plout mezi žánry, takže je stále na co se těšit, co objevovat. Tato Belgičanka vyhrála i ocenění na prestižní soutěži European Border Breakers Awards. V tuhle chvíli zrovna jede turné v USA, a do Čech zavítá už podruhé - letos jsme ji mohli slyšet, jak válí na festivalu Rock for People," vyjádřil se k akci jeden ze zástupců promotérské agentury Fource Entertainment.

Selah Sue poprvé v klubu v pražském Roxy vystoupí už 11. prosince. Vstupenky v síti Tickepro.Oficiální webové stránky interpreta: http://www.selahsue.com/
Oficiální webové stránky promotéra: http://www.fource.cz/
Ticketpro link: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/funk-gospel-soul/961373-selah-sue.html
Facebook event link: https://www.facebook.com/events/106659522829344/
Homepage klubu:  http://www.roxy.cz
Oficiální videa:
 
Raggamuffin - http://youtu.be/-IunmW3wI5Q
This World - http://youtu.be/mJtM7SRo6l8
Crazy Vibes - http://youtu.be/-ffVG0jkG5g
Please (feat. Cee Lo) - http://youtu.be/go3ePLQyCJM

Zdroj:

Dominika Janigova
Fource Entertainment

 
17.11.2012 - redakce