Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Soutěžte o adventní kalendáře pro mazlíčky Brit Merry Christmas!Úvodník: Protože jsme v posledních dnech vydali články ohledně zvířecích mazlíčků, tak jsme podle čtenosti zjistili, že čtenářský zájem je vskutku velký. Tak jsme si řekli, že by to chtělo potěšit nejen naše čtenáře, ale i jejich mazlíčky. Díky značce Brit proto pro vás máme tři adventní kalendáříky, ovšem pozor! Pro pejsky a kočičky!

Článek: Ideální dárek pro vaše mazlíčky. Už i oni si budou moci odpočítávat dny, kdy pod vánočním stromkem určitě najdou pytle granulí, speciálních salámků nebo jiných lahodných pochoutek. Co takhle jednu mňamku za den jako mají děti? Ideální jsou adventní kalendáře pro psy a kočky Brit Merry Christmas, o které nyní můžete soutěžit. Tato speciální pochoutka pro zvířecí bříška v klasickém, 24 okénkovém adventním kalendáři, na rozdíl od jiných svátečních laskomin neobsahuje žádné nežádoucí složky, například theobromin (pro zvířecí organismus toxickou látku obsaženou v kakau). Pro kočky a psy stravitelné látky doplňuje speciální esence, díky které si mazlíci skutečně zamlsají. Těšte se na Vánoce společně!

Stačí odpovědět na dvě níže uvedené otázky. Své odpovědi pošlete do 21. listopadu 2012 na e-mail soutez@webmagazin.cz. Nezapomeňte uvést svoji adresu!

 

Krmiva Brit jsou výroby:

a) české

b) britské

c) dánské


V případě výhry mám zájem:

  1. O kočičí adventní kalendář

  2. O psí adventní kalendář


Zdroj a foto: www.maxmediapr.cz
www.krmivo-brit.cz


 

 


12.11.2012 - redakce