Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Václav Neckář se viróz neleká. Již zkouší na vánoční koncerty a dokončuje klipÚvodník: Václav Neckář se zdárně zotavuje z virového onemocnění a tento týden opět začíná naplno zkoušet program Půlnočního turné 2012.

Článek: Viróza skolila celou naši rodinu, ale už jsme na tom všichni mnohem lépe. Na jednu stranu jsem rád, že jsme si to vybrali teď a ne v termínu koncertů. Vracíme se tedy v plné síle ke zkoušení i k živému hraní s kapelou, už moc těším a doufám, že naši věrní fanoušci budou moci tu radost zažít s námi na třech vánočních koncertech, které nás čekají už za dva týdny – 17. 12. v Pardubicích, 18. 12. v Plzni a 19. 12. v Praze,“ říká Václav Neckář.
Na koncertech jej doprovodí kapela Bacily, chlapecký sbor Pueri Gaudentes. Exkluzivním hostem Půlnočního turné 2012 je další legenda české populární hudby, Marie Rottrová. Na Půlnočním turné 2012 spolu s novinkami z posledního Neckářova alba, včetně hitu Půlnoční, zazní i evergreeny jako je Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Čaroděj Dobroděj a řada dalších. Chybět nebudou ani tradiční české koledy.
V adventním čase se Václav Neckář intenzivně připravuje nejen na vánoční turné, ale také na dokončení nového videoklipu k nostalgicky vzpomínkové skladbě Bejvávalo, která je s podtitulem Dobrý časy ústřední písní stejnojmenného alba. Obrazového ztvárnění úspěšného singlu se ujala režisérka Lenka Wimmerová (např. TV seriály Soukromé pasti, Terapie, TV film Nespavost). Klip se natáčel v zámeckém parku v Lysé nad Labem a objeví se v něm herecká dvojice Jiří Mádl a Tereza Voříšková. V souladu s názvem písničky se točilo netradičně – na klasický filmový materiál.
 


Vstupenky na Půlnoční turné 2012 jsou v prodeji v síti Ticket Art – www.ticket-art.cz, Ticketportal – www.ticketportal.cz a v prodejnách sítě Bontonland – www.bontonland.cz v cenách od 490 do 790 Kč.
 TERMÍNY TURNÉ
17. 12., 19:00 - ČEZ Aréna Pardubice
18. 12., 19:00 - TJ Lokomotiva Plzeň
19. 12., 19:00 - Tipsport Aréna Praha
 
 

 
Václav Neckář
www.vaclavneckar.cz, www.facebook.com/vaclavneckarabacily

15.12.2012 - redakce