Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - 3x originální valentýnský dárek a další inspirace k tomu!Úvodník: 14. únor, mezinárodně uznávaný svátek zamilovaných, je opět tu. Pokud mu dáváte přednost před prvním májem, nebo slavíte oboje, nechte se inspirovat...

Článek:
Nevíte, čím obdařit svou polovičku? Našli jsme pro vás nápad na tři dárky - a další inspiraci můžete najít v tipech z minulých let, nezestárly ani o den.

1. Čokoláda k malování na tělo

To nejchutnější umění zažijete s čokoládou na tělo. K tubě sytě kakaové čokolády s vanilkovým aroma v dobře roztíratelném stavu a praktickém balení v tubě dostanete i pěkný štětec, abyste s tvorbou mohli rovnou začít. Překvapte partnera a dopřejte si sladký zážitek, uvidíte že se brzy bude chtít chopit štětce také...

obsah tuby: 150g čokoládové barvy
součástí balení stylový štětec
baleno hygienicky ve folii
země původu: Velká Británie

Cena: 190 korun
 


2. Červený masážní polštářek (foto v ikonce)

Úžasný relaxační a masážní polštářek vám pomůže se uvolnit, jemně namasíruje vaše svaly, tam kde ho přiložíte a umožní vám úžasný relax. Je zhotovený z příjemného, hebkého a kvalitního materiálu s kuličkovou výplní která s přizpůsobí tvaru vašeho těla. Zlepšuje oběh krve, uvolňuje svalstvo, zvyšuje množství kyslíku v krvi a snižuje únavu a bolest. Svou masáž si můžete zvolit ze 6 různých masážních režimů.

6 masážních režimů
Automatické vypnutí po 20 minutách.
Zlepšuje oběh krve a zásobování orgánů kyslíkem.
Polštář je navržen tak, aby ergonomicky kopíroval vaše tělo.
Napájení 2 x AA bateriemi (nejsou součástí)


3. Nanopodložka tmavorůžová Valentýnská s potiskem

Jediný originál najdete nyní u nás. Abychom zachovali původní kvalitu prodávaných nanopodložek, převzali jsme kompletní zásoby končícího českého výrobce nanopodložek Nanooriginal, od nějž jsme celé roky brali, Nanooriginal tedy najdete již pouze u nás. A proč je tak důležité mít Nanooriginal? Protože v posledních letech na český trh vstoupila řada levných napodobenin, které nemají vlastnosti originálu - přilnavost bývá výrazně slabší, podložky nezachovávají tvar, jsou příliš měkké nebo tuhé, jsou menší velikosti a špatně a nehezky vylisované. Nic z toho se vám nestane s Nanooriginálem - jediným původním výrobcem nanopodložek v ČR.

Nanopodložka je top gadget poslední doby. Jedná se o revoluční doplněk do Vašeho auta, kanceláře či domácnosti. Unikátní protiskluzová nanopodložka má extra přilnavý povrch. Nanopodložka proto udrží Vaše mobilní telefony, brýle, GPS navigace, mp3 přehrávače a další drobné předměty.
Protiskluzová nanopodložka se hodí i jako skvělý dárek. Překvapte své blízké nanopodložkou, která dokáže udržet lehké předměty i vzhůru nohama! Nanopodložka je odolná slunečnímu záření a vysokým teplotám, navíc je vhodná k použití na vodorovnou i vertikální plochu. Protiskluzová nanopodložka je určená především na palubní desky automobilů, jachet apod.

Umisťujte na čistý, nemastný povrch. Při opotřebení opláchněte čistou vodou, nepoužívejte žádné chemické prostředky, mohlo by dojít k narušení povrchu podložky. Nehodí se k trvalému upevnění předmětů. Schopnost udržení předmětů se může lišit v závislosti na jejich váze, materiálu a úpravě povrchu.
Všechny dárky seženete v internetovém obchodě http://Gadgeteshop.cz

Podívejte se také na:

5 nápadů na potrhlé a kýčovité valentýnské dárky:
http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=12090

Valetýnské dárky, které NEmáte kupovat:
http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=11056

Článek o tom, proč se vlastně Valentýn slaví:
http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=4000

A komiks, jak ho můžete slavit:
http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=9928

 


12.02.2013 - Michaela Wilhelmová