Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Pražský koncert Imagine Dragions je vyprodán! Předskokani budou A Banquet!Úvodník: Pražská zastávka celosvětového turné americké indie-rockové kapely Imagine Dragons hlásí vyprodané SaSaZu. Podle informací od pořadatele zbývají již jen VIP vstupenky. Koncert v SaSaZu proběhne 24. dubna.

Článek: Jako předskokany si američtí draci vybrali úspěšnou českou kapelu A Banquet, která byla vyhlášena Objevem roku v anketě Žebřík a sbírá úspěchy na české i mezinárodní scéně. Mnoho kritiků kapelu označuje za jednu z nejpracovitějších a nejmezinárodnějších kapel v České republice. A Banquet označují svůj styl jako futu-roll, nebo chcete-li mix osmdesátkového synthpopu, devadesátkového altrocku, grunge a současné elektroniky.

Zeptali jsme se A Banquet, jak se na Imagine Dragons těší: " Máme fakt velkou radost, že si nás Imagine Dragons vybrali pro svůj pražský koncert! Bude to pro nás zatím největší klubový koncert, jaký jsme kdy hráli, a hrozně se na to těšíme," řekl nám Matěj “Mathieu” Káninský. Michael Vácha dodává: " Hudba Imagine Dragons má skvělý posmutnělý melodie a má to tah na branku. A co jsem viděl ze živáků na youtube tak mají i hodně zajímavou scénu a promakanou show.” A co si A Banquet myslí o názvu kapely Imagine Dragons, který je údajným anagramem, jehož původ je znám pouze členům kapely? " Název je odvozen od jména kapelní lékařky korejského původu - Dr. Maggie Sannoi!" smějí se.
 
Imagine Dragons se těší obrovské popularitě, po vydání alba Night Visions jejich sláva raketově stoupá – vyprodat koncerty na jejich turné je hračka, jejich skladby Radioactive a It’s Time boří hitparády. Tvorba Imagine Dragons se také objevila v počítačové hře Assasin’s Creed III či traileru k další videohře – Defiance.
 
Zdroj: fource.com


18.04.2013 - Aneta Šimonková