Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Sítko 2013: Přijď se podívat a ukaž vlastní originalitu!Úvodník: Sítko je divadelní festival každoročně pořádaný ateliérem Divadlo a výchova na Divadelní fakultě Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Již 11. ročník festivalu Sítko se uskuteční 31.5 do 4. 6 na Divadelní fakultě v Brně a v Divadle na Orlí.

Článek: Cílem přehlídky je podpořit zájem mladých lidí o uměleckou tvorbu. Spolu s ukázkami prácí studentů a absloventů oboru Divadlo a výchova a Tvořivé dramatiky na DAMU  je součástí přehlídky také prezentace umělecké činnosti studentů ostatních ateliérů JAMU.
Krom bohatého programu Vás čekají zajímavé offprogramy jako večerní koncerty, improvizační a divadelní výstupy profesionálních i amatérských kapel a divadelníků, bar plný dobrot a spoustu dalších zajímavých aktivit, jako například taneční maraton, do kterého se můžeš přihlásit i ty!

Letošním mottem Sítka je “Únik z kodu“!


Jsme členi skupiny S.I.T.K.O. (Sdružení pro Intenzivní Transformaci Kreativity Občanů), které vzniklo na protest Ministerstva konformity  (https://www.facebook.com/MinisterstvoKonformity), které  porušuje všechny hranice slušnosti. Jakákoliv umělecká činnost, veškerá odlišnost, dokonce i kulturní akce se MK jeví jako neakceptovatelné a nežádoucí pro dnešní společnost. Přišel čas abychom ukázali, že si to nenecháme líbit! 
 
Zajímá tě víc? Chceš se s náma  přidat do boje proti konformitě? Pojď do toho! Nenech se strhnou stejností a ukaž svou originalitu, i jako divák! Více informací najdete na facebookových stánách (https://www.facebook.com/sitko2013), nebo na webových stránkách (www.sitko.jamu.cz).

12.05.2013 - redakce