Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Co se bude dít na Mezinárodní den dětí v Galerii Harfa?Úvodník: U příležitosti Mezinárodního dne dětí se v Galerii Harfa bude po celé sobotní odpoledne 1. června 2013 konat Dětský den plný zábavy a sportování.

Článek: Dětské zábavné odpoledne
Na počest oslavy jejich svátku připravila Galerie Harfa pro malé i větší děti netradiční pohádkový program, který začíná ve 14 hodin. Nejdříve to bude hrané interaktivní vystoupení Dlouhý, &Siroký a Bystrozraký, po kterém přijdou na řadu hry na téma klasických pohádek. A u těch se děti určitě hodně nasmějí. Ostatně posuďte sami: obíhání &Sirokého, podbíhání Dlouhého, hod Bystrozrakého, hra na čaroděje, trpasličí poklad aneb přeměna Dlouhého na trpaslíka, případně rytířský souboj nebo-li šermování s balónkovými meči ukážou, že ani pohádky není třeba brát příliš vážně.
„Dětský program bude pak od 15 hodin pokračovat dalšími hrami, tentokrát na téma moderních příběhů a pohádek jako je mumie, hledání nejlepšího Spidermana, průchod pavoučí sítí, pavoučí šplh, Transformers vs. Spiderman anebo hledání dračí sluje. Poté bude následovat pohádkový kvíz, soutěže družstev pohádkových postav jako jsou elfové, princezny či rytíři, kteří se budou snažit vysvobodit princeznu, případně setnout hlavu draka. Závěr dětského odpoledne bude patřit pohádkové diskotéce,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

Sportování s opičkou
Dětský den v Galerii Harfa nezapomene ani na sportovní vyžití dětí (a částečně i rodičů). Ve spolupráci s oblíbenou tělocvičnou pro děti Monkey´s Gym si mohou děti na střeše obchodního centra vyzkoušet minigolf, atletiku (skákání, házení, chůze po dráze, prolézání tunelem) a jízdu na odrážedle mezi kužely. Uvnitř je pak možné si zdarma vyzkoušet cvičení v Monkey´s Gym. A celou dobu bude děti při cvičení sledovat bedlivým okem opička Lola, se kterou se děti budou moci nechat vyfotit.
www.galerieharfa.cz

Zdroj: www.crestcom.cz

01.06.2013 - redakce