Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Ohlédnutí / Defest – Deftones tribute festival 2013Úvodník: Divadlo pod Lampou již tradičně hostilo 1. června další ročník festivalu Defest. Defest se v Plzni odehrál letos dokonce popáté. Dříve proběhl i v jiných městech například Praha, Ostrava, Bratislava, aby nakonec zakotvil v Plzni. Celý festival vznikl na základě dohody fanoušků kapely Deftones a festival se tedy vyznačuje tím, že každá kapela zahraje alespoň jednu „pecku“ právě od Deftones.

Článek: Letošního ročníku se účastnili kapely THE.SWITCH, MOMMA KNOWS BEST, ION AT AN, THIS NIGHT DRAWS THE END, BIRDS & WOLVES, UNAFFECTED EVOLUTION, KILLER PANDA, NO CHANCE OF RECOVERY, DONNIE DARKO.
 
Musím uznat, že leckdy velice chladné plzeňské publikum tentokrát překvapilo, vřelo a pokyvování hlav bylo horlivější než kdy jindy. Možná to bylo také trochu proto, že se zároveň i loučilo s oblíbenými THIS NIGHT DRAWS THE END, kteří na Defestu odehráli svůj poslední koncert. Ohlasům publika se dostalo i pochvaly od BIRDS & WOLVES, kterým se podařilo dostat diváky do opravdového varu.
 
Večírek to byl tedy povedený, zajímavý a kdo nebyl letos, určitě zvažte, jestli si necháte ujít tuto kultovní klubovou akci i příští rok.
Bandzone.cz


13.06.2013 - Nikol Fialová