Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Mistr smíchu Dylan Moran se do Prahy vrátí koncem září!Úvodník: Máme skvělou zprávu pro fanoušky smíchu! Vynikající irský komik Dylan Moran (41), který svá tři nedávná květnová vystoupení v Praze vyprodal během minut, se do Prahy vrací znovu, 30. září.

Článek:

Svá tři nedávná květnová vystoupení v Praze vyprodal během minut a opět se do Prahy vrací, a to 30. září.
Vzhledem k zájmu o předešlá vystoupení zvolili pořadatelé Velký sál Lucerny. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od středy 26. června, 10.00.

 

Moran je českému publiku známý především z britského sitcomu Black Books jako nerudný Bernard Black. Skalní fanoušci mají seriál doma na DVD, které omílají stále dokola, nebo se společně baví na YouTube. “Myslím, že Moranův humor je českému i slovenskému publiku opravdu blízký. Rozumíme jeho angličtině i jeho kulturním a společenským narážkám - a on zase rozumí nám. Jeho podání tzv. observační komedie je špičkou celosvětového standupu a jsem opravdu ráda, že jej zde můžeme přivítat znovu,” vyjádřila se k akci Dominika Janigová z pořadatelské agentury Fource Entertainment, která poslední tři show Morana připravila.

 

Moran je v současnosti na turné ve Spojených Státech, čeká ho nabité léto plné představení po festivalech v Irsku a Velké Británii.  Koncem září na něj pravděpodobně narazíte v nějaké zašité pražské kavárně, jak si připravuje materiál ke svému vystoupení.

 

Nepropásněte Moranovo v pořadí čtvrté vystoupení v Praze ve Velkém sále Lucerny, 30. září! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 26. června v několika cenových hladinách (590.-, 690.-, 790.-, 990.-).

 

UPOZORNĚNÍ: Tato show probíhá pouze v anglickém jazyce, tj. je NETLUMOČENÁ, BEZ TITULKŮ

https://www.facebook.com/events/493055254099510/
 Fource Entertainment


25.06.2013 - redakce