Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Už v pátek v Praze poprvé zazpívá Hugh Laurie – Dr. HouseÚvodník: Aktuální evropské turné Hugha Laurieho, zpívajícího Dr. House, a jeho kapely Copper Bottom Band k novému albu Didn’t It Rain provázejí nadšené reakce diváků a příznivé ohlasy kritiky.

Článek: Například deník The Times napsal, že hvězdě amerického lékařského seriálu Dr. House je třeba poblahopřát k životnímu posunu k druhé lukrativní kariéře – od herectví k hudbě, kterým udělal radost mnoha svým příznivcům. Návštěvníci koncertů se výtečně baví Laurieho vtipnými glosami, aplaudují jeho výkonu za klavírem i osobitému zpěvu. Laurieho jistotou a oporou jsou skvělí hudebníci Copper Bottom Bandu…

Praha zažije první koncert Hugha Laurieho a Copper Bottom Bandu v pátek 26. července, druhý následuje v sobotu 27. července, vždy od 20 hodin v Kongresovém centru Praha.  Velké evropské turné provází vydání druhého Laurieho alba Didn’t It Rain, které vyšlo 13. května (v ČR Warner Music/Supraphon). Didn’t It Rain Hugha Laurieho zachycuje na cestě ke zdrojům tradičního amerického blues, od těch opravdu velice starých až k těm nejsoučasnějším.  Na desce a stejně tak i na koncertech vedle sebe znějí šlágry jako St Louis. Blues, I Hate A Man Like You, ale také novější kousky Wild Honey nebo  Changes.

Zbývající vstupenky na koncert Hugha Laurieho v sobotu 27. července v Kongresovém centru Praha (páteční koncert je vyprodán) jsou v předprodeji v síti Ticket Art – www.ticket-art.cz  v cenách od 590 Kč.
Hlavním mediálním partnerem koncertu je TV Nova, dalšími mediálními partnery jsou Rádio Impuls a TV Star.

Zdroj: 2media.cz, s.r.o.23.07.2013 - Aneta Šimonková