Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Zpěvák Voxel natáčí jediný klip v osmi státechÚvodník: Vítěz hudebních cen Óčko TV v kategorii Objev roku 2012 zpěvák Voxel navazuje na úspěchy skladeb V síti a Hitmaker dalším singlem. Nová píseň vycházející hvězdy české hudební scény se jmenuje Trip a překvapí nejen pro zpěváka dosud netypickým aranžmá, ale také atraktivním videoklipem, který vznikal v osmi evropských státech.

Článek: „Jedná se o letní věc, která je ve srovnání s předchozími singly klidnější
a kytarovější. V jednom těžším životním období jsem si uvědomil, že nechci svou hudbou lidi šokovat, od toho tu jsou jiní. Mám v úmyslu je spíše motivovat, dovést je k úsměvu, navodit pozitivnější atmosféru, připomenout bezstarostné letní chvíle
a občas také pobavit. Právě takový je můj Trip,“ říká
o písničce Voxel.

Hlavním mottem songu je věta šbquo;Nejlíp je tam, kde jsi Ty‘. V duchu tohoto hesla vznikl i videoklip ve stylu road movie. Během jeho natáčení projel zpěvák se svým týmem značnou část Evropy s cílem najít ty nejkrásnější a nejzajímavější filmové lokace.

„Natáčeli jsme šesti dní v osmi státech Evropy – kromě Česka, které samozřejmě nemohlo chybět, také v Rakousku, Německu, Itálii, &Svýcarsku, Lichtenštejnsku, Monaku a Francii. Právě ve Francii jsme se zdrželi nejdéle a projeli vše - od Nice přes Provence až po Paříž nebo Verdun,“ dodává Voxel, jehož klip vznikl pod taktovkou režiséra, kameramana a střihače Víta Hradila ze společnosti Ghostfilm.
Trip je posledním singlem, který Voxel představil ještě před vydáním svého zatím nepojmenovaného debutového alba, jehož vydání je plánováno na září letošního roku.
 
Odkaz na nový videoklip Trip:  www.youtube.com/watch?v=Sh1ITlfcD-Q


Zdroj: Redhead music / Eva Albrechtová, Original Com

05.08.2013 - redakce