Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Diana Kobzanová opět překvapuje! Zbavila se své blonďaté hřívy!Úvodník: Neexistuje snad focení, při kterém by modelka a moderátorka Diana Kobzanová (31) pózovala jako většina jejích kolegyň. Vždy něčím šokuje! Její nejnovější počin, ale dočista vyrazil dech i jí. Stala se patronkou nového benefičního projektu Lady Plus Club, při kterém musely pryč její vlasy.

Článek: Projekt si klade za cíl upozorňovat a pomáhat v problematice spojených s prevencí rakovinových onemocnění ženských orgánů. A tak Diana ani chvilku neváhala a rozhodla se všechny svým vzhledem naprosto ohromit.
 
„Když přišla nabídka nafotit snímky bez vlasů a stát se patronkou projektu, který se snaží pomáhat nejen nemocným ženám, nemusela jsem nad tím ani přemýšlet. Naštěstí si mohu práci vybírat a dělat, co mě baví. Projekt mi sám o sobě přijde zajímavý a ráda podpořím věci, co mají smysl. Nebudu lhát a rovnou přiznám, že jsem se bála, jak budu vypadat. Upravené vlasy jsou šperkem ženské krásy,“ prozradila Diana, které to i bez vlasů velmi slušelo.
 
Dianiny zcela „obnažené“ snímky má na svědomí přední český fotograf Jan Tůma, který pro projekt Lady Plus Club ve stejných pózách nafotil i Českou Miss 2010 Jitku Válkovou. „Diana je velký profík, i když si na focení s sebou přivedla doprovod v podobě malého synovce a neteře, kteří se v ateliéru hravě postarali o rozruch, zvládla do snímků vnést emoce jako je bolest i naděje,“ uvedl Jan Tůma.
 
Posláním Lady Plus Clubu je zvyšování informovanosti i propojování osob, které mají osobní zkušenosti s rakovinou a sdílení důležitých znalostí a informací. Je však určen
i těm, které toto onemocnění znají jen z doslechu, ovšem osud postižených jim není lhostejný. Titul „Každý příběh má svou tvář“ mluví za vše – ač se to nezdá, příběhy onkologických pacientů nejsou vždy jen obrazem bolesti a strachu, často jsou naplněny nesmírnou odvahou a vnitřní sílou. Podpořte nemocné i Vy prostřednictvím vlastního příběhu! Podělte se o libovolné umělecké dílo, které je v přímé spojitosti
s  problematikou. Může se jednat o kresbu, fotografii nebo třeba psaný text. Vaše tvorba se dozajista stane důležitou oporou a inspirativním poselstvím pro pacienty a jejich blízké. Příspěvek, který nejvíce osloví soutěžní porotu, bude na konci roku 2013 odměněn speciální cenou. Své příběhy můžete posílat na ladyplusclub@originalcom.cz do 15. listopadu. 


01.09.2013 - redakce