Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Svět draků od Christophera Paoliniho ožívá již potřetí v audio podobě!Úvodník: Světový bestseller Odkaz Dračích jezdců znají miliony čtenářů po celém světě. V roce 2012 vyšel poslední díl knižní série Inheritance a na trh byl uveden první díl Eragon v audio verzi. Nyní takto vychází již třetí díl Brisingr. Příběhu i tentokrát propůjčil svůj nezaměnitelný hlas oblíbený herec Martin Stránský!

Článek:  
 
Brisingr audiokniha obsahuje fantasy bestseller z pera Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě.
 
Čte: Martin Stránský
 
Přísahy, zkoušky oddanosti, střet mocných sil...
Bitvou na Hořících pláních boj s Královstvím zdaleka neskončil a zdá se, že v nadcházejícím střetu bude Galbatorixův Jezdec mocným protivníkem. Eragona se Safirou proto čekají další zkoušky v boji, ale v příběhu už nejde jenom o ně…
Nechte se i vy pohltit napínavým příběhem s nečekanými zvraty a zaposlouchejte se do charismatického hlasu Martina Stránského, díky němuž před vámi všechny fantastické postavy doslova ožijí.

Světový bestseller Odkaz Dračích jezdců znají miliony čtenářů po celém světě. V roce 2012 vyšel poslední díl knižní série Inheritance a na trh byl uveden první díl Eragon v audio verzi. Nyní takto vychází již třetí díl Brisingr. Příběhu i tentokrát propůjčil svůj nezaměnitelný hlas oblíbený herec Martin Stránský!
 
Předchozí dvě knihy z edice Odkaz Dračích jezdců ‒ Eragon a Eldest ‒ již byly představeny jako digitální audioknihy a následně jako audioknihy na CD. Nově si ale čtenáři mohou vychutnat další pokračování příběhu z fascinujícího světa Christophera Paoliniho. 
 
Digitální audiokniha Brisingr je v prodeji v e-shopu audioteka.cz za 299 Kč. Její délka je 27 hodin a 38 minut.
 
Portál audioteka.cz nabízí již tři díly dračí ságy. Vydání závěrečného dílu Inheritance jako digitální audioknihy je plánováno na začátek listopadu 2013, kdy se příběh Eragona a jeho dračice Safiry ve zvukové podobě uzavře.
 

23.09.2013 - redakce