Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Lucia Šoralová připravuje koncert s Lenkou Dusilovou a Michalem HoráčkemÚvodník: Lucia &Soralová, která nedávno vydala ve spolupráci s Michalem Horáčkem kritiky velmi ceněnou desku „O lásce, cti a kuráži“, v těchto dnech koncertuje po celé České republice. V rámci tohoto koncertního turné Lucia vystoupí se skupinou La Alma i na své domovské scéně – v pražském divadle Kalich 4. listopadu.

Článek: Písně z alba „O lásce, cti a kuráži“, a nejen ty, představí Lucia na svých koncertech, kde jí doprovází její kapela La Alma, která nedávno vyměnila pianistu. Novým členem se stal mladý a výjimečný Jan Steinsdörfer, který mimo jiné hraje třeba s Ewou Farnou.
 
Na přelomu října a listopadu vychází dlouho očekávané album Michala Horáčka „Český kalendář“, pro který Lucia zkomponovala tři skladby. Dvě zpívá na albu velmi sugestivně a osobitě Michael Kocáb a píseň „S díky“ Karlu &Skrétovi nazpívala Lenka Dusilová, která bude spolu s Michalem Horáčkem hostem pražského koncertu.
 
Na jaře se Lucie chystá také do klubů po Moravských městech.
 
Turné Lucie &Soralové má následující program:
 

30.10.              Děčín/La Garage Noir
4.11.                Praha/Divadlo Kalich – hosté Michal Horáček a Lenka Dusilová
5.11.                Roudnice nad Labem/KD
20.12.              Brno/Cafe Gracian


Zdroj:
Original Communications, s.r.o.


26.10.2013 - redakce