Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Natruc Majáles v Kolíně navštíví nejkontroverznější český rapperÚvodník: Majálesové oslavy v Kolíně se již podruhé uskuteční pod hlavičkou festivalu Natruc. Po loňském úspěšném ročníku nabídne v sobotu 3. května akce s názvem Natruc Majáles kapelu Imodium, rappera zvaného Ektor či zpěvák Voxel.

Článek: „Vstupenky jsou již v předprodeji sítě Ticketstream za symbolických 100 korun, na místě budou vstupenky ke koupi za cenu o 50 korun vyšší,“ uvedl za pořadatelský tým Natruc Majálesu Martin Řehoř a dodal: „Výtěžek z akce poputuje na konto Hiporehabilitace týraných dětí při Dětském domově v Býchorech.“
 
Za cenu vstupenky se mohou návštěvníci těšit na vystoupení pražského rappera jménem Marko Elefteriadis, známého pod přezdívkou Ektor, která bývá považována za synonymum pro nastupující generaci českého hip hopu. Kladného přijetí i kritikou se dočkala aktuální deska nejkontroverznějšího rappera s názvem Tetris, na níž spolupracoval se zkušeným producentem DJ Wichem.
 
Dojde i na koncert broumovské rockové skupiny Imodium, která publikum jistě neochudí ani o svůj aktuální hit Valerie, a na vystoupení písničkáře Voxela, který se stal loňským objevem roku hudebních cen Óčko.
 
Kromě tří ohlášených interpretů se na Kmochově ostrově v Kolíně ukáže na pódiu i šest talentů. Kdo mezi nimi nakonec nebude chybět, může rozhodnout do 12. dubna úplně každý v internetovém hlasování na oficiálním webu festivalu natruc.eu.
 
„Na výběr je ze dvou desítek jmen, která nominovala z více než stovky přihlášených porota složená ze zkušených muzikantů z kapel Mandrage, Rybičky 48, Zakázaný ovoce či účinkujících Imodium,“ dodal Řehoř.
 
Hodnotit mladé talenty bude možné také právě na Natruc Majálesu. Dvě nejlépe hodnocené skupiny pak dostanou příležitost zahrát si 2. srpna na kultovním festivalu Natruc, pod jehož značkou je pořádán i majáles v Kolíně.  
 
 
Více na www.natruc.eu.

26.04.2014 - redakce