Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Suvereno boduje s klipem Osprostená mládež, po týdnu má 370 tisíc zhlédnutíÚvodník: Videoklip k písni Osprostená mládež se zabývá morálním úpadkem současné společnosti a pošramoceným pohledem na svět dnešních teenagerů, kteří z hloupých pozlátek staví svoje hodnoty pro život.

Článek: Pravděpodobně proto, že se klip zabývá tak aktuálním tématem, které je navíc skvěle podáno, má videoklip na YouTube 370 tisíc zhlédnutí pouhý týden od premiéry.
 
Po veselém a pozitivní energií nabitém klipu Práca Oddych Oslava odprezentoval Suve dost aktuální téma. Celý videoklip tvoří vybrané záběry z YouTube, kde kritizuje způsob života, který prezentuje médiím Nicky Minaj, Miley Cyrus, Justin Bieber a mnoho dalších.

Suvereno v textu písně poukazuje na to, že zmínění dávají svým fanouškům i společnosti celkově naprosto špatný vzorec chování, který  ovlivňuje velkou masu lidí a je důvodem, proč mladí v dnešní době uznávají někdy až nepochopitelné mravní zásady a chování vůči sobě a svým blízkým.

"Nic z toho divadelního přestavení se neděje náhodou, jde o záměrné tahy lidí, kterým vyhovuje tento šlenkovitý proud mládeže a v podstatě celého světa, " vysvětluje Suve.
 
Nová Suveho deska vyjde v červnu.24.05.2014 - redakce