Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Portréty českých biatlonistů pomohou dobré věciÚvodník: Ještě před tím, než pod olympijskými kruhy vystoupali pro cenné kovy, nafotili s předním českým fotografem Janem Fauknerem a Petrem Billy snímky ve stylu národních hrdinů. Čtyři nejúspěšnější české biatlonisty Gábinu Soukalovou, Veroniku Vítkovou, Ondru Moravce a Jardu Soukupa teď můžete mít zvěčněné na velkoformátové fotografii u sebe doma a navíc vás bude u srdce hřát i dobrý pocit.

Článek: Výtěžek z prodeje těchto podepsaných podobizen bude předán České olympijské nadaci.
 
Při příležitosti setkání s vnučkou tvůrce předlohy motivu olympijské kolekce paní Jarmilou Mucha Plockovou své portréty všichni aktéři podepsali. Paní Mucha Plocková i nadále pokračuje v odkazu svého dědečka a zabývá se originálními autorskými díly.
Aukce fotografií odstartovala na portálu aukro.cz a to symbolicky na Den dětí, tj. 1. 6. 2014, trvat bude týden. Zisk z prodeje bude věnován České olympijské nadaci, která podporuje mladé sportovce ve věku od 6 do 18 let, kteří by se rádi věnovali sportu, ale brání jim v tom nedostatek peněz. Podrobné informace o aukci naleznete na www.alpinepro.cz.

Zdroj: Hana Penčáková / Concept One, a.s.                          

03.06.2014 - redakce