Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Holky z 5Angels řádily s Leonou Machálkovou!Úvodník:

Jak to vypadá, když se sejde "babinec" v prodejně se sportovní módou, naprosto spontánně předvedly holky z 5Angels v nově otevřeném Adidas Neo.  Článek:

Svým nadšením z vystaveného oblečení a obuvi strhly i zpěvačku Leonu Machálkovou, a tak bylo v obchodě pěkně živo. Ještě jeden důvod k bujarému veselí měly zpívající slečny; půvabná zpěvačka je totiž v mnoha směrech jejich idolem a setkání s ní je pro holky vždycky prima zážitkem.

"Od mala se pokouším zpívat její písničky, protože ji hrozně obdivuju", nechala se slyšet Veronika a Nikki ji doplnila: "Já si jí vážím hlavně proto, že je tak milá a přátelská, i když je fakt celebrita, která toho tolik dokázala." Stejný názor mají i Tereza, Vendy a Angee; Leonu obdivují jako zpěvačku, líbí se jim, jak se prosadila i v muzikálech. A nebyly by to slečny, kdyby nehodnotily i její zevnějšek ... "Je naprosto dokonalá", povzdychly si na adresu zpěvaččina vzhledu. "Taky bychom v jejím věku chtěly takhle vypadat!"

Přestože mají holky z 5Angels prázdniny, moc volna si neužijí. Létají za stylisty do Anglie, kde tráví podstatnou část svého pěveckého života, čeká je 18 koncertů v USA, do toho mají v Los Angeles schůzky, jednání s nahrávacím studiem a médii. Po návratu domů jen pár dní relaxu a hurá na koncerty na Slovensku! No, jak to tak vypadá, holky se už s typickým prázdninovým lenošením a bezstarostným dětstvím rozloučily ...

 

Zdroj: Kloboukfilm

 

18.07.2014 - redakce