Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Peter Nagy s Jožo Rážem a Petrem Jandou na jednom pódiu. Publikum šílelo.Úvodník:

Druhý koncert v rámci oslav 30. výročí působení mají Peter Nagy a skupina Indigo za sebou. Pražské divadlo Hybernia doslova praskalo ve švech a desítky fanoušků postávalo před divadlem v marné naději, že ještě seženou lístek.  Článek:

"Jsem šťastný, že mé písničky dokážou lidi odreagovat od všedních starostí", spokojeně se po koncertě usmíval Peter Nagy. "Vidět bezmála tisíc lidí v publiku tančit, poskakovat a slyšet zpívat písničky, to je největší odměna pro každého umělce", dodal.

Jako hosté oslavného koncertu vystoupili zpěvákovi letití kamarádi: Jožo Ráž z Elánu a Petr Janda z Olympiku. "Mám Peterovy koncerty rád", vyjádřil se Jožo Ráž, "chodí za ním skvělé publikum, které reaguje a celkově si koncert užívá ... I teď tu byla famózní atmosféra!"

Petr Janda prozradil, že při první setkání s Nagym měl pocit, že se Peter těší větší oblibě než on a považoval si za čest, že Peter přijal jeho pozvání k sobě domů Tomu už je 15 let a od té doby se oba muzikanti setkávají při každé možné příležitosti. "Pamatuji si, jak jsem Petera pozval na oběd, který vařila tehdy moje čerstvá partnerka Alice. Měla neskutečnou trému, že svíčkovou zkazí, když přijde tak vzácný host", směje se ještě dnes při vzpomínce na ono setkání oblíbený rocker.

Publikum mohlo během koncertu sledovat projekci fotografií z oněch 30 let a možná i tyhle vzpomínky přispěly k tomu, že se během koncertu dostalo do takového varu, že

z plánovaných dvou hodin byly nakonec dvě a půl. Poté následovala autogramiáda a focení fanoušků s Peterem Nagym. Další koncerty v rámci 30. výročí působení čekají fanoušky 11.11. v Košicích a 13. 11.v Bratislavě.

 

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor12.11.2014 - Aneta Šimonková