Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - NightWork se vrací zpět?Úvodník: Česká chlapecká kapela, která dobývala dívčí srdce a naše bránice, před několika měsíci oznámila konec. Jenže teď o sobě kluci dávají vědět. Vrací se snad Dyk, Prachař, Maxián a spol.? 

Článek: Odpověď na otázku je poloviční. Slavná trojice se skutečně objeví na jednom pódiu. Spojila je neveselá situace, ostatně seskupení samo avizuje, že se pořádá veselý koncert na pomoc v neveselé situaci. V únoru v La Fabrice po čtyřleté pauze se opět setkají Vojtěch DYK, Jakub PRACHAŘ a Jan MAXIÁN jakoTROS DISCOTEQUOS v benefičním koncertu pro jednoho divadelního principála a jeho ohořelý vánoční stromeček. Nejspíše jde o herce Rostislava Nováka, kterému se smutná událost přihodila a on s početnou rodinou (má tři děti) jistě není v lehké situaci.

Akce se koná v 
pátek 20. února od 19.30 a lístky slibující výbornou zábavu a zároveň příjemný pocit z účasti na benefici mizí z pokladny závratnou rychlostí – příležitost vidět tuto trojici znovu pohromadě se totiž nemusí tak brzy opakovat. Doufáme tedy, že věc pomůže dobrému úmyslu. My tam budeme určitě.

Kdy:  pátek 20. února v 19:30

Kde:  La Fabrika, Komunardů 30, Praha 7

 

Vstupné: 500,-Kč

 

Webové stránky: www.lafabrika.cz04.02.2015 - Aneta Šimonková