Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Zažijte Sídliskový sen naživo!Úvodník:

Nemusíte sledovat Rytmuse, abyste věděli, že Sídliskový sen je dokument o tomto nejúspěšnějším raperovi česko-slovenské hudební scény. 25.září budete mít ale jedinečnou příležitost zažít snovou atmosféru naživo. Ty kokos!Článek:

Jak Rytmus okomentoval shlédnutí dokumentu – Ty kokos! -, tak možná bude spousta jeho fanoušků hodnotit koncert KONTRAFAKTu, kde kromě Rytmuse nebudou chybět Ego a Anys. Už tento pátek v pražském klubu SaSaZu od 20 hodin proběhne Sídliskový sen with Paulie Garand napovídá, že kromě této formace vystoupí i jeden z nejúspěšnějších českých raperů spolupracující s Lipem, a který má ve své zásobě i cenu Akademie populární hudby. Slibné spojení na rapové scéně, které byste si neměli nechat ujít. To ale není vše.

Na pódiu zastoupí něžnější pohlaví slovenská raperka Aless, která je slibnou nadějí tohoto žánru. A vedle ní se objeví i BeatSolčy, jeden z nejvýraznějších beatboxerů na scéně. A aby ta jízda vydržela až do rána, o to se postarají Djs Anys & Hex_o & Lucky Boy

 

Vstupenky koupíte na www.ticketportal.cz. Standard za 300 korun, kdo si chce užít luxus VIP zóny, zaplatí 1500 korun, ale kromě pohodlí máte k dispozici voucher na 10x drink dle vlastního výběru.

 

Zdroj: MafiaRecords.cz22.09.2015 - Aneta Šimonková