Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Divadlo na cucky má další tahák na teenageryÚvodník: Existuje přátelství mezi klukem a holkou? Režisérka Silvia Vollmannová klade spolu s hereckým duem Petra Dosoudilová - Jan Machalka zásadní otázky. Premiéra novinky Divadla na cucky nese název Můj BF, první představení je za námi, a tak vás všichni aktéři zvou na první reprízu 12. listopadu.

Článek: Jsou dva. On a jeho „BF“. Ona a její „BF“. Pořád spolu. Spolu se mají, hrají, zrají. Jen jestli „Forever“?
Divadlo na cucky uvádí ve své druhé letošní premiéře autorský projekt ze života mladých nejen o dospívání, zábavě a pařbách, ale hlavně o přátelství, o lásce a o něčem mezitím.

„Můj BF odkrývá svět teenagerů přes dvojici kamarádů a jejich vzájemný vztah s jistou dávkou nadsázky a situačního humoru a s využitím prvků materiálového divadla,“ uvedla režisérka Silvia Vollmannová, která byla v roce 2014 nominována na cenu Dosky jako talent roku a která v Olomouci v loňské sezóně nastudovala Pohádku na cucky.
Inscenace Můj BF v našem repertoáru doplní další novinku Seš ve stanici ZOO, která od září rovněž láká především mladé diváky.


03.11.2015 - redakce