Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - LEVNÁ NEDĚLE v Cinema City je tady!Úvodník: Neděle bývá často u každého ve znamení blížícího se pondělí a příprav na další pracovní týden. Proč si ale neužít klidnou neděli ve společnosti hrdinů některého z nejnovějších filmů a ještě k tomu téměř za babku? Právě tuto neděli, tedy 1. května, si pro vás multiplexy Cinema City přichystaly LEVNOU NEDĚLI! Můžete tak za zlomek standardní ceny stihnout i více filmů v jeden den. Pro členy Cinema City CLUBU seženete vstupenky na 2D promítání za 50 Kč, v případě 3D zaplatíte pouze 100 Kč. Užít si film na maximum za minimum, pak můžete v kině IMAX, a to pouze za 60 Kč.


Článek: Ještě nejste členy CLUBU Cinema City? Členstvím v klubu získáte mnoho výhod. Například každá zakoupená vstupenka (platí i pro studentskou či dětskou vstupenku) bude pro vás automaticky o 20 Kč levnější. Zároveň z každého nákupu získáváte 10 % v podobě bodů zpět na váš účet, a ty pak můžete proměnit za lístky, popcorn či nápoje z postmixu. Dalším bonusem je newsletter, díky kterému získáte nejzajímavější novinky ze světa filmu či informace o jedinečných akcích jako první. Členy klubu se můžete stát dvěma způsoby, buď vyplněním tištěné přihlášky, kterou odnesete na pokladnu nebo online na stránkách: http://cinemacity.cz/loyalty_form.
 
Nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky na LEVNOU NEDĚLI, a to online nebo na pokladně ve vašem oblíbeném kině! (2D promítání pro členy CLUBU Cinema City: 50 Kč, pro ostatní: 70 Kč; 3D promítání pro členy CLUBU Cinema City: 100 Kč, pro ostatní: 120 Kč, vstupenky do kina IMAX pro členy CLUBU Cinema City 60 Kč a pro ostatní 80 Kč).
 
Více informací naleznete na: www.cinemacity.cz


25.04.2016 - redakce