Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Lucie Vondráčková je na turnéÚvodník: Málokdy se něco takového podaří. Vondráčkové zlí jazykové prorokovali prázdné sály a ona zatím vyprodává a plni prostory, kde se to třeba dřív podařilo jen Čechomorům a Nohavicovi. 

Článek:

To je případ Valašského Meziříčí: „Nevím, kde byla média na tom, že o Lucii Vondráčkovou není zájem. Opak je pravdou. Máme vyprodáno a to se podařilo zatím u nás jen skupině Čechomor a Jarku Nohavicovi,“ sdělila paní Marková z Kulturního střediska.

Od prvních tónů je jasné, že z Lucie, která se vždy považovala více za herečku, se stala jistá a zralá zpěvačka, která své diváky baví, zajímá a provází s humorem celým unplugged koncertem.

Dramaturgicky Kousek štěstí tour působí velmi kompaktně, příjemně, je plný emocí a graduje tak, že diváci pravidelně aplaudují ve stoje a vytleskávají si přídavky.

Hity jako Strach, Kdo tě má rád, Láska na 100 let, Vítr, Láska umí víc působí na diváky jako magnet a vícehlasy se skupinou Vokobere jsou muzikantsky vycizelované a s hlasem Lucie dostávají ten správný šmrnc.

Zajímavé a milé je zařazení písniček Manon a Plot. Mnoho diváků tyto písničky možná nezná, ale jsou příjemným osvěžením koncertu. Povedenou považuji závěrečnou Medley, složenou z písniček, které by příště mohly dostat svůj samostatný prostor. Diváky v této Medley asi nejvíc baví, Ty jsi ten nej a Úplně down.

Reakce diváků jsou jasně vypovídající, jak se jim koncert líbil:

Katka Staňková - Parádní koncert v Boskovicích, děkujeme ....

Vlasta Lévová - Krásný zážitek, nadšená jsem já i děti. Dvanáctiletý synek se těšil, že si s Luckou trsne nebo zazpívá. Ale uspokojila ho i podepsaná fotky. Ať to Lucce stále dál tak úžasně zpívá a zůstane ještě dlouho milá a usměvavá.

Erika Miholová - Koncert byl perfektní, děkujeme. Lucka byla úžasná

Lenka Řezníčková - Moc Vám děkuji za silný emotivní zážitek, který z celého koncertu na mne dýchl a zanechal v mém srdci velkou stopu. Lucka je bezprostřední, obyčejná žena, která dokáže strhnout člověka k úkonům jako je zpěv, dupot do rytmu písničky, tanec. Zvláště při pomalých romantických písničkách člověku naskočí až husí kůže! Jen tak dál a ještě jednou moc a moc díky!!!

Vondráčková plní sály, baví své diváky a hlasově i muzikantsky vyzrála. Kousek štěstí tour se povedlo nad očekávání a přináší divákům radost. Pokud si někdo klade otázky, jak může být tak populární a získávat jednotlivá ocenění, běžte se podívat na některý z právě probíhajících koncertů.

24. 8. 2016 - Chomutov - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin

25. 8. 2016 - Slaný - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin

26. 8. 2016 - Turnov - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin

27. 8. 2016 - Příbram - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin

28. 8. 2016 - Domažlice - letní kino - začátek koncertu ve 20 hodin

04. 9. 2016 - České Budějovice - DK Metropol - začátek koncertu v 19 hodin

05. 9. 2016 - Teplice - Krušnohorské divadlo - začátek koncertu v 19 hodin

06. 9. 2016 - Plzeň - Měšťanská beseda - začátek koncertu v 19 hodin

08. 9. 2016 - Praha - divadlo Hybernia - začátek koncertu v 19 hodin

09. 9. 2016 - Praha - divadlo Hybernia - začátek koncertu v 19 hodin

24.08.2016 - Petr D. Mráček