Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Proč navštívit Srí Lanku? Poradíme vám!Úvodník:

Milujete cestování a klasické destinace vám už tolik nevyhovují? Pokud je tomu tak, je nejvyšší čas na exotickou dovolenou. Jedním z velkých lákadel je rozhodně dovolená na Srí Lance. Pokud se podíváme na hlavní důvody, je třeba říci, že rozhodně zaujme třeba svou cenou. Ta není v porovnání s řadou jiných lokalit až tak vysoká. A to i s ohledem na polohu, nebo také celkový komfort, který zde můžete zažít. Na co dále nesmíme zapomínat, to je i fakt, že vás zaujme také celkem příjemné počasí. Hlavně v období zimních měsíců, jelikož to se můžete těšit hlavně na to, že si zde užijete příjemného teplého podnebí.Článek:

Je mnoho lákadel, které je třeba poznat

Druhým důvodem jsou zajímavá lákadla, na která nesmíme zapomínat. Pokud milujete přírodu, rozhodně si nenechte ujít NP Yale, nebo i několik dalších. Pokud máte naopak rádi zajímavá místa a pulsující města, zkuste zamířit do toho s názvem Kandy. Zde můžete kromě památek poznat i vyhlášený místní čaj, který se stal synonymem pro celou tuto zemi. Dále však může být vaše plánovaná Srí Lanka dovolená spojena také s poznáním tajemných míst. To doporučujeme výstup na horu Adam´s peak, odkud je možné pozorovat unikátní stín, který je podle pověsti Buddhovou stoupo. A kdo má rád odpočinek, toho uchvátí krásné pláže. Naším tipem je Mirissa.

 

Výběr zájezdů je více než bohatý

Důvodem pro návštěvu této země je také celkem bohatý výběr zájezdů. I ty se zcela logicky stávají důvodem, proč tuto oblast poznat. Nejenom, že můžete vyrazit na vlastní pěst, jenom se zakoupenou letenkou. Vybrat můžete také některou z cestovních kanceláří, které se na danou oblast přímo specializují. My doporučujeme CK Arcadia Air, která je rozhodně jedničkou jak z hlediska výběru různých hotelů, tak i z hlediska termínů, stejně jako jednotlivých lokalit, kam se můžete vyrazit podívat.


 
17.12.2016 - redakce