Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Kosmetické tipy Sandry NovákovéÚvodník: Máj, hlavně jeho první den, je po staletí spjat s polibkem pod rozkvetlým stromem. Prý, aby žena následující rok neuschla a byla po celých 12 měsíců krásná. Herečka Sandra Nováková tuhle tradici ctí, a protože kromě svého partnera Vojtěcha Moravce a synka Mikuláše miluje také rtěnky, před oním májovým polibkem se společně vydali zakoupit kvalitní neslíbatelnou rtěnku. 


Článek: „Já nedám bez rtěnky ani ránu“, přiznala oblíbená herečka Sandra Nováková, „to mě spíš potkáte nenalíčenou, rtěnku na puse mít ale musím. Jenomže ne každá rtěnka vydrží. A líbání je právě tou nejvíce zátěžovou zkouškou,“ dodala spiklenecky. V Estée Lauder nebylo vybírání zrovna jednoduché. Vždyť jen nejnovější kolekce čítá na 32 odstínů rtěnek! Zatímco Sandra procházela jeden odstín po druhém a přecházela od jednoho druhu rtěnek k dalšímu, její partner s malým Mikuláškem zaběhli do hraček koupit auto. „Sandře do ničeho nemluvím, a do šminek už vůbec ne,“ nechal se slyšet Vojtěch Moravec po návratu. „Vlastně ani nevím, která barva rtěnky je její oblíbená nebo nepoznám, která jí víc sluší. Zaprvé se mi líbí v každé a zadruhé si nejsem jistý, jestli vůbec ty odstíny dokážu rozeznat.“

Nakonec se Sandra rozhodla pro výrazný odstín tmavě růžové rtěnky. „Měla by být neslíbatelná, tak uvidíme…“, popadla sportovní kočárek s Mikulášem a s Vojtěchem vyrazili mezi rozkvetlé stromy.

Estée Lauder doporučuje:  Pure Color Love – kolekci výrazných rtěnek se širokou škálou zářivých odstínů a nápadných provedení. Dokažte svým rtům lásku těmito odvážnými barvami a lehce vrstvícími se texturami, protože obyčejnost je nuda. S tóny jasných, tmavších i neutrálních barev vždy dokonale doladíte svůj look a vystihnete svou náladu, možnosti jsou téměř nekonečné. Odvažte se experimentovat, nebojte se odstíny míchat, použít samotné nebo postupně vrstvit. A pamatujte, že v lásce pravidla neexistují.
Odstíny v provedení Cooled Chromes, Shimmer Pearls a Edgy Cremes obsahují pravé barevné pigmenty a poskytují střední krytí, které se však snadno vrství a vytvoří hladké rty k zulíbání. Odstíny Ultra Mattes mají extrémně jemnou a lehkou texturu v matném provedení s vysokým krytím.
Rtěnky z této kolekce vaše rty rozmazlí účinnými výtažky z ovoce a směs olejů z granátového jablka, manga a acai udrží vaše rty hydratované a hebké. Nová Pure Color Love rtěnka chutná po sladké vanilce a vaše rty zanechá neodolatelně lahodné.
Doporučená cena Pure Color Love Lipstick 690 Kč / 25 €
Rtěnky z kolekce Pure Color Love budou dostupné od dubna 2017 ve značkových prodejnách Estée Lauder a vybraných parfumeriích. Rtěnky v odstínech Cooled Chromes budou exkluzivně dostupné ve značkových prodejnách Estée Lauder.

Zdroj: Kloboukfilm
10.05.2017 - Aneta Šimonková