Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Bruce Willis je zpátky a zase jako akční hrdina!Úvodník: Bruce Willis, Vincent D’Onofrio a Elisabeth Shue si zahrají po jednom boku v nové verzi klasického thrilleru s názvem Přání smrti (Death Wish). Jedná se o akční thriller, kde nebude chybět napětí, láska, odplata, hrdinství a touha po spravedlnosti. Bruce Willis jako doktor Paul Kersey, který je milující otec a manžel, vezme zákon do vlastních rukou, aby pomstil tragickou událost ve své rodině. Premiéra v českých kinech bude 23. listopadu.


Článek: Na konci listopadu se mohou těšit fanoušci akčních filmů na novou verzi snímku Přání smrti, jehož režie se ujal producent, režisér, scénárista i herec Eli Roth, známý například z hororu Hostel, kde oba díly režíroval či z Tarantinových Hanebných panchartů. Režisér Eli Roth slibuje akci od začátku do konce a o krásné ženy nouze také nebude, neboť dcerou doktora Kerseye bude světová supermodelka Camila Morrone. Pro odlehčení žánru se ve filmu objeví i humor, který bude řízen zejména postavou doktora, tedy Bruce Willise.
 
Film vzniknul na základě knižní předlohy Briana Garfielda a původní snímek s tímto názvem měl premiéru už v roce 1974, kde hlavní roli ztvárnil Charles Bronson. V soušasném snímku se můžete těšit herce Vincenta D’Onofria známého ze Sedmi statečných nebo z Jurského světa, Deana Norrise, který si zahrál v seriálu Perníkový táta či ve filmu Vyjednavač a za ženské obsazení se ve filmu objeví Julia Dawi a Elisabeth Shue.
 
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=pJGqihSu6QQ
 


05.11.2017 - redakce