Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - PůlnočníÚvodník: Dnešní půlnoc bude veselá, hýřivá a hlavně hlasitá. Ne pokaždé to tak ale je, mnohem častěji je půlnoc tou nejtemnější částí dne... 

Článek: Když všichni kolem spí a vy jediní jste vzhůru, slyšíte podivné zvuky a vůbec vnímáte energii v pokoji jinak... Hodiny tikají hlasitěji. V klidu si čtete, ale periferním viděním vnímáte, jako by právě kolem vás přeběhl stín - vzhlédnete a nic. Ale když vstanete a jdete se podívat dovnitř domu/bytu, z temných zákoutí vnímáte cosi, z čeho jde strach. Když za sebou dveře zabouchnete, musíte to udělat rychle, protože už... už vás "to" chytá za ruku.

Připadáte si jako cvok. Ba ne, to se vám určitě jenom zdálo. Znovu dveře otevřete a s důvěrou se obrátíte na vašeho domácího mazlíčka. Ten by "to" přece vnímal, že? Moc vás neuklidní, že vaše kočka začne na "to něco" prskat, zatímco váš pes "to" se zájmem pozoruje - obzvláště efektní to je, jde-li "to" ze schodů či do schodů a váš pes kopíruje tu spojnici... přímo k vám! Teď se vám to muselo vpít pod kůži, ale... nic necítíte. Je to jen nepříjemná představa.

Opravdu "jen" představa? A co když si o "tom" s někým začnete povídat a ten vám potvrdí, že mívá stejné pocity a že ho už párkrát v noci vzbudil divný pocit - a když otevřel oči, viděl v pokoji divný opar ve tvaru postavy, který rychle zmizel, aby se pak dozvěděl, že někdo z jeho známých zemřel? A co když jiný známý má zase zkušenost s klinickou smrtí? A další docela obstojně popíše povahu člověka jenom podle aury, kterou vnímá?

Věříte na posmrtný život? Povídáte si v duchu se svým strážným andělem nebo s někým, kdo již není mezi živými? Obracíte se někdy k Bohu? Zajímají vás meditace a jejich léčebná moc? Pokud jste na některou z otázek odpověděli ANO, doporučuji vám svou knihu na toto téma: Jen jeden svět. Jeho hlavní hrdinka, mystička Bianka, má totiž s těmito tématy své zkušenosti. A duchů, těch se nebojí. 

 


31.12.2018 - Renata Šindelářová