Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Jedinečné spojení na lodi plné uměníÚvodník: Středeční večer 11.9.2019 se na lodi Cargo Gallery, která právě kotví v Praze u Hořejšího nábřeží, ponese ve znamení jazzu, loopingu, beatboxu a především improvizace! Svoji symbiózu a hudební napojení  totiž představí Dan Bárta, Ondřej Havlík alias Endru a Jen Hovorka. Vylazeni sem přijedou rovnou z koncertu v Litoměřicích.

Článek: Konstelace Endru &  Jen Hovorka už je na sebe zvyklá. Beatboxer & multi-vokalista Endru, který provozuje i tzv. looping, ve znamení accapella improvizací různých hudebních stylů pouze hlasem a pusou, a jazz-hiphopový mág Jen Hovorka spolu totiž již vystupují delší dobu. Svůj pohled na věc přinese navíc Dan Bárta (s duem již v minulosti také spojovaný), kterého není třeba dlouze představovat.

Držitel jedenácti ocenění Anděl jako zpěvák roku a představitel kapely J.A.R. tentokrát svou Illustratosphere, se kterou právě připravuje nové album, páté v pořadí, jež vyjde na podzim, vyměnil za spojení poněkud méně sourodé. O to více se však můžeme těšit, co vlastně přinese…


 10.09.2019 - Pavla Hložková