Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Bageterie Boulevard připravila bagetu Hladový umělec. Výtěžek věnuje na kulturuÚvodník: Slova prezidenta republiky o tom, že umělci tvoří nejlepší díla, pokud jsou hladoví, obletěla celou republiku. V reakci na toto prohlášení uvádí Bageterie Boulevard na své pulty bagetu Hladový umělec. Ta není určena jen pro "hladové umělce", ale pro všechny, kteří mají rádi kulturu a není jim lhostejná. 10 Kč z této bagety totiž Bageterie Boulevard věnuje divadlům, se kterými dlouhodobě spolupracuje.

Článek:

Samotná bageta, která se skládá z pečiva, másla a sýru maasdamer, stojí 59 Kč a je dostupná na všech 45 pobočkách Bageterie Boulevard v ČR. Koupí každé bagety zákazníci přispějí částkou 10 Kč na pomoc divadlům, která musí být v současné době uzavřena.

Co vedlo ke vzniku nové bagety, objasňuje Martina Hájková, marketingová manažerka Bageterie Boulevard: "Slovy naší kampaně: Někdo mazaný prohlásil, že umělci vytvořili svá nejkrásnější díla hladoví. Tak jsme dali pár zkoušek a posíláme na scénu speciální bagetu. Jednoduchou, ale moc dobrou. My v podhradí totiž hladové umění nebaštíme a myslíme na ty, kdo se uměním v této těžké době živí," a doplňuje: "Tato akce má za účel pomoci divadlům, která, na rozdíl od nás, nemohou pokračovat v provozu alespoň přes prodejní okénko. Proto jsme se rozhodli rychle zavést novou limitovanou edici bagety a touto formou alespoň trochu pomoci české kulturní scéně, o které si, na rozdíl od jiných, myslíme, že si pomoc zasluhuje."

Celá kampaň vznikla ve spolupráci s kreativní agenturou OAK Terezy Svěrákové a Tomáše Dvořáka. Pokud chcete ochutnat limitovanou edici bagety Hladový umělec, můžete tak učinit na jakékoli pobočce nebo přes rozvozovou službu Bageterie Boulevard na webu bbdomu.cz. Ta je dostupná ve všech městech ČR, ve kterých se nachází pobočky Bageterie Boulevard.

 

O Bageterii Boulevard

Bageterie Boulevard je rychlé občerstvení pro náročné. Již od roku 2003 rozvíjí vlastní expres gourmet koncept, který v sobě dokáže spojit nejkvalitnější evropskou gastronomii, připravovanou výhradně z čerstvých regionálních surovin, a rychlost, která stačí tempu dnešní doby. Spolu se svými franšízanty vlastní celkově 50 poboček v českých městech i světových metropolích.

Kromě nabídky složené z baget, salátů, polévek nebo snídaní do Česka pravidelně přináší sezónní Chef menu inspirované kuchyní vybraného evropského či světového regionu a vytvořené evropskými gastronomickými špičkami. Pro všechny hlídající si linii pak nabízí speciality z řady Balanced Calories. Více se o Bageterii Boulevard a jejích novinkách se dozvíte na webu www.bb.cz.

29.10.2020 - Aneta Šimonková