Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Soutěž o skvělý merch Food Addictors!Úvodník: Představili jsme vám klip RICHMAN od Food Addictors. Rozjeli jsme sérii rozhovorů s hlavními hrdiny. Tak uděláme RICHMANy i z vás, co říkáte? Zasoutěžíme si o skvělý merch unikátního projetku Food Addictors. 

Článek:


Víte, co to znamená být RICHMAN? Mrkněte na článek ZDE. Jakým směrem šli hlavní hrdinové? Třeba šéfkuchař Tomáš "Fenix" Franek nebo policista Tomáš Soukup? Jejich osudy jsou inspirující nejen pro váš život, ale i k dnešní soutěži. 

Co musíte udělat pro to, abyste získali tričko, čepici nebo tašku Food Addictors
Mrkněte na klip RICHMAN, na který odkazujeme níže a napište nám na email soutez@webmagazin.cz, co pro vás znamená být RICHMAN.

Soutěžíme do 15.11.2020 23:59

Poté vybereme tři výherce, jež se mohou těšit na kvalitní kousky od Food Addictors, které jejich fanoušci rozebírají ve velkém. Jde o limitky, takže je nenosí jen tak někdo. 
 
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz 


RICHMAN
Majitelem klipu je investiční skupina RICHMAN (www.richman.capital), která zprostředkovává investiční příležitosti do různých oblastí podnikání. A námět nového klipu nejlépe znázorňuje hodnoty právě investiční skupiny RICHMAN.
29.10.2020 - Aneta Šimonková