Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Minireport z koncertu OneRepublicÚvodník: Po dlouhém odkládání jsme se 10. května konečně dočkali koncertu OneRepublic v 02 aréně. Výživný koncert s převážně profláklými hity nemohl nechat srdce fanynek chladnými. Frontman skupiny Ryan Tedder dokázal, že si svůj úspěch víc než zaslouží. Nejen rozsah jeho hlasu je obdivuhodný, ale také jeho charisma... 

Ryanovi nestačí, aby ho publikum poslouchalo, on si s ním pohrává, nechává ho zpívat, ladí ho a splývá s ním. V jednu chvíli dokonce seskočil z pódia a zpíval mezi rozvášněnými fanoušky dole v kotli.

Článek: Nezáviděníhodného úkolu předkapely se ujala Jessia, která nám s velkou energií rozproudila krev v žilách. Velmi pěkný úvod s následující poměrně dlouhou pauzou, než se konečně hala rozduněla při nástupu OneRepublic. Wow! Konečně!

Jeden hit za druhým rozdmýchával vášně a maličkou chybičkou bylo zpočátku jen nedokonalé ozvučení v horní části arény, kde se už tóny bily přes sebe. Naštěstí zkušený technik zachytil vcelku brzy a nepříjemný efekt odfiltroval. Uši si mohly zase libovat.

Celou atmosféru doladily Ryanovy mluvené vstupy, a když se celá hala rozsvítila světýlky mobilů, nejedna fanynka byla dost naměkko. Však se také kvůli nim Ryan naučil i pár českých slov. A rozhodně ze sebe vydal maximum! Jo! Bylo to fajn! Děkujeme!


Fotografie: https://www.ireport.cz/fotoreporty/onerepublic-oslnili-prahu-ryan-tedder-mluvil-cesky-a-sazel-jeden-vtip-za-druhym

Fotografie: https://musicserver.cz/clanek/68202/onerepublic-o2-arena-praha-10-5-2022-fotogalerie/

Fotografie: 
https://www.facebook.com/OneRepublic/posts/559062568913193

11.05.2022 - Renata Šindelářová