Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Anna Stark: Karty posvátné dušeÚvodník: Třicet šest karet s vizionářskými obrázky nás zavede do světa intuitivní fantazie, do světa, ve kterém můžeme díky získaným informacím dostat odpovědi na své otázky. Příjemný balíček, ne moc tenký, ne moc tlustý – tak akorát, navíc s úžasným zpracováním, které je praktické ; tedy část textu, který řekne téměř vše a obrázek, který osloví každého, kdo se potřebuje ponořit hlouběji.

Článek: A samozřejmě knížečka…

Texty nám pomohou naladit se na tu správnou náladu a rozpoložení, ve kterém se spojujeme se svou duší a s tím, co po nás chce. Nebo co očekává… nebo, co se jí nelíbí. Karty posvátné duše jsou v první řadě vnímány jako terapeutické karty, které učiní náhled do situace a pak společně s knihou nebo dalšími kartami můžete hledat nové a nové odpovědi a pronikat ve výkladech přesně tam, kam potřebujete.

Andělský průvodce, afirmace, klíčová slova, praktické a rychlé výklady? NAJDETE TU VŠECHNO. A troufnu si říci, že jsou to karty jak pro jasné rychlé výklady, tak pro dlouhá hluboká hloubání. Tedy; přesně to, co potřebujete nyní žít a vnímat, aby se váš život uzdravit.

O autorech:
Anna Stark vyrostla v Austrálii a snad i díky své jemnosti a napojení byla terčem školní šikany. Své rysy a povahu však s pomocí své maminky dobře uchopila a dnes se věnuje alternativním léčebným metodám a umění, ve kterém předává své zkušenosti, nejen z dětství, ale i s vyléčením panické poruchy.
Louis Dyer je digitální umělec z Velké Británie, který kromě technických vymožeností využívá i svůj talent klasického malíře. Láska k umění se u něj zrodila v pěti letech a od té doby maloval všechno, co kde viděl všem dostupnými metodami. Považuje umění za součást léčivých darů světa.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2021, www.synergiepublishing.com


 24.09.2022 - Renata Petříčková