Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - FOTOPOZVÁNKA: Nezahálej, tvoř!Úvodník: Přihlaš se do kurzu tvůrčího psaní. ONLINE můžeš začít kdykoliv nebo třeba přijeď na konkrétní čas do Klášterce nad Ohří. V místním kulturním centru budou v novém školním roce dostaneš hned tři příležitosti: první kurz s počátkem 10. října, dále pak od 6. února a na jaře proběhne víkendové tvoření 18.-19. května 2024. Přihlaš se hned, zaplať potom!

Článek:
Co třeba na kurzech děláme? Učíme se pilovat svou stylistiku, trénujeme fantazii, rozšiřujeme slovní zásobu. Třeba nějak takhle:


 

Velmi oblíbený je předávaný příběh, který si alespoň jednou za kurz vždcky střihneme, protože tohle nás prostě fakt baví!
Mnohem klasičtější jsou ovšem jednotlivá témata:
Kdy a jak začít? Na podzim i na jaře bude probíhat 10 podvečerních schůzek v Klášterci nad Ohří, a to vždy v úterý od 18 do 20 hodin. Anebo si můžeš naplánovat v Klášterci celý víkend 18.-19. května.

Přihlaš se hned (viz kontakty na plakátě), zaplať, až to bude aktuální. Platba buď hotově, nebo online v kulturním centru.


                 


A jestli ti ani jeden termín či způsob výuky nevyhovuje? Můžeš zkusit online kurz. Jeho výhodou je, že začít můžeš kdykoliv a čas si plánuješ sám. Vyzkoušet si můžeš také část první lekce zdarma, ale počítej s tím, že zpětnou vazbu můžeš dostat až po zaplacení celého kurzu.
A jestli už píšeš a jenom bys potřeboval s něčím poradit? Můžeme si domluvit konzultaci nebo posudku.


 

30.08.2023 - Renata Šindelářová