Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Jak si přičarovat láskuÚvodník: Čarodějnický návod na to, jak postupovat, jestliže se vám přítel vzdaluje čím dál víc, vy čekáte, kdy zavolá, ale marně. Nebo snad po očku sledujete úžasného muže ve svém okolí, ale první kontakt nahrávající ke vztahu stále nepřichází...

Článek:

Nežli se uchýlíte k následujícím radám, zamyslete se, zdali je vůbec nutné „jít“ na věc takto. Často pomůže prostá konverzace a výsledek se dostaví mnohem dříve. Mnoho žen se k magické nápomoci naklání i ze studu, který před svým vyvoleným pociťují, aniž se pokusí realisticky zamyslet nad společnou budoucností. Ze všeho nejdřív se pokuste oprostit od všech svých citů a zcela chladně přemýšlet, je-li vztah s dotyčným mužem vůbec možný. Nemyslete jen na hezké věci, zkuste si bez ideálů představit, jak by vztah fungoval, a to nejen ze svého pohledu, ale i s notnou dávkou empatie z pohledu opačného pohlaví. Pokud již v této fázi máte pochybnost, nezastrkujte ji za samé hezké vizualizace, a přesto, že to může bolet, se nepokoušejte dotyčného získat za každou cenu. Účelem není najít si přítele na týden, abyste v zápětí zjistila, že je úplně jiný, než se zprvu zdálo (a v nejčernějším případě jste jej pak opustila Vy!).

Pakliže trváte na přesvědčení, že vztah by fungoval, ujistěte se ještě, že získáním partnera nezpůsobíte žádné „zlo“ (rozvrácení již existujícího vztahu etc.) a připravte se na nejbližší pátek. Ten je totiž již odedávna přisuzován Venuši, ochranitelce vztahů přátelských i mileneckých. Pro zintenzivnění účinku se doporučuje sledovat fáze měsíce (který má, jak je dokázáno, na lidskou psychiku vliv) a zvolit si buď páteční úplněk, nebo měsíc ve fázi dorůstání (symbolika příchodu k plnosti – v metafoře je plností myšleno spojení muže a ženy). Čas pro provedení rituálu musí být po západu slunce, nejlépe v zimě mezi 21 – 23 hodinou a v létě mezi 22:00 – 23:30. Připravte si tři svíce, dvě z nich růžové, jednu červenou. Postavte si provizorní oltář (třeba jen přehozením ubrusu přes krabici) a orientujte ho směrem k východu slunce. Na oltář umístěte svíčky, červenou do otevřené nádoby (samozřejmě nehořlavé!) mezi dvě růžové. Za nádobu s červenou svící můžete pro lepší efekt umístit i lasturu s okvětními lístky růžové růže, růžový křemen a papírek se jménem dotyčného muže (pokud ho neznáte, nebo chcete prostě „jen už nějakého chlapa“, žádný papírek nevkládáte). Z následujících dvou formulací si vyberte tu, která vám více sedí. Není nutné dodržovat přesně stanovená slova, ale je důležité formulovat přání pozitivně, bez NE (ať NEzůstanu sama…) a dát si pozor na změny významů. Základem je duševně zůstat v naprosté pohodě, soustředit svou mysl na jeden cíl (ON) a neubíhat myšlenkami. Během říkání textu mějte růžové svíce zapálené a ruce na nádobě s červenou svíčkou.

„Bohyně Venuše,
dej mi prosím lásku muže,
kterého miluji.
Lásku, kterou bezelstně přijmu
a budu opětovat.“
Kratší pauza, ve které se usilovně soustřeďte na muže svého srdce
„___________ a já k sobě pociťujeme lásku.“

Nebo:
"Hledám jeho a také jej najdu.
Přijde ke mně
a naše srdce se spojí.
Tak, jak prosím, se stane."

Po odříkání rituálu zapalte červenou svíci.

A čekejte…


Zdroj fotografie: www.ct24.cz/
30.04.2006 - Michaela Wilhelmová