Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Bylo zabito další dítě. Pedofilem.Úvodník: Není to tragédie jenom pro mámu a tátu, kamarády, příbuzné .... Je to tragédie pro všechny.

Článek:


Je to tragédie v tom, že žijeme ve společnosti postižených lidí, kteří nemají žádné odlišení, abychom je identifikovali na první pohled. Je to tragédie v tom, že tihle postižení lidé jsou nezodpovědní a nechtějí zkusit zvládnout své postižení za pomoci lékařů. Je to tragédie v tom, že naplňují své postižení naostro, způsobí mnoho bolesti a utrpení. Je to tragédie v tom, že jsme proti nim v podstatě bezmocní.

"Sama mám 4 děti a nechci ani přemýšlet o tom, co bych dělala kdyby...
Můj táta sloužil jako technik u Veřejné Bezpečnosti. Bál se o mě a brášku stejně jako se všichni normální rodiče bojí o své děti. Vyvinul zvláštní metodu OCHRANY.

Pomohla mi, když mě obtěžoval "divnej pán", snad pomůže i vašim dětem, kdyby to někdy potřebovaly a možná pomůžete VY některému dítěti......

Ochrana tkví v tom, že když se dítě nedokáže ZBAVIT otravujícího dospěláka samo, MUSÍ oslovit nejbližší CIZÍ paní - dáma se nesmí válet s krabicí vína po chodníku - a to takto: "MAMI! MAMI! AHÓJ!"

- divný dospělák se zarazí a většinou se snaží zmizet, cizí oslovená paní má většinou dobrý přehled o počtu dětí a tak se také zarazí a pohlédne na dítě, tím se získá pár vteřin, kdy si dítě může říct o pomoc.

Naučte to své děti, naučte se to vy. Když vás osloví cizí dítě, nechte ho, ať vám sdělí, o co jde a pak jednejte. Volejte 112, 158.

Volejte a všímejte si okolí, ať pomůžete separovat postiženého, aby nemohl šířit hrůzu mezi ostatní lidi.
Chráníme tím děti, svoje, cizí, všechny.

Ten "můj" divnej pán dostal 15 let, mě nedostal díky "výcviku" mým tátou, trest dostal za to, co provedl nevycvičeným dětem ....... "

Toto je osobní zkušenost, rada Evy Krausové z Klatov, možná drobnost, ale může zachránit život. Nestojí nic, jen trochu času s dítětem mluvit. Nestojí nic, jen se zbavit lhostejnosti! " 

Foto: blogger.dotventures.com

26.06.2008 - Jindřiška Kodíčková