Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Krása orientu náleží i vám!Úvodník: Éterické a zároveň sexy? Nemusíte na sobě mít nejmodernější značkové spodní prádlo. Stačí se inspirovat svůdnou elegancí orientálního stylu.

Článek:
Taneční škola Badira uspořádala v pražském Mad baru orientální večer plný krásných tanců i exotických modelů. K vidění byly jak pružné tance jednotlivých umělkyň, tak sehrané formace plné ladných pohybů, vířících šátků a cinkotu penízků na šátcích kolem pasů.
 
 


Krom tanečních performancí s hůlkou, závoji i svíčkami, nabídl večer i pestrou módní přehlídku modelů k tančení i pohodlnému nošení. Dlouhá sárí střídaly vkusné sukně i podprsenky obšité desítkami penízků a stovkami korálků, ze kterých nemohli přítomní muži spustit zrak. Nakonec přišel čas tomboly a krom pěkných cen si výherkyně odnesly i poukázky na taneční kurzy v Badiře. Ostatně, při pohledu na vlnící se těla nezbývalo, než šťastným držitelkám kupónu závidět, že se tuhle ladnou krásu naučí také ovládat.


A pokud i vám nyní nedá touha po orintálním tanci spát, můžete se podívat na stránky taneční studia: www.badira.cz a třeba si nějaký kurs vyberete.

Fotografoval: Njal


25.07.2008 - Michaela Wilhelmová