Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  sobota 17.10.2026, svátek má Hedvika 

Hledej

Spolupracujeme

www.alpress.cz

www.argo.cz

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Informace o autorovi

Mutil: Pošli uživateli zprávu na Rozhledně  Moje motto: Snad nedáte mi co proto

WWW: https://mutilpoeta.blogspot.com
Autorovo info: Ač žiji sám, o lásce básnívám. A teď i následně s pomocí AI zhudebňuji. YouTube kanál @BMusil, nebo ve vyhledávání b musil.
Datum registrace: 13.06.2007

Název článkuRubrikaPřečtenoPublikováno
Robinson ...Poezie7812.04.2026
Marodní Poezie10523.01.2026
TangoPoezie83511.11.2025
Výprava Poezie8388.11.2025
Pozvánka Poezie127710.09.2025
ZatracenecPoezie128811.08.2025
90-60-90Poezie11122.08.2025
Listopad Poezie17203.11.2024
Krásnější je milovatPoezie598719.03.2016
Do lásky jen oblečenaPoezie536112.02.2016
Re: KapitulacePoezie306025.06.2012
SukničkaPoezie32151.02.2012
Na křídlech pegasůPoezie325715.08.2011
SchodyPoezie316623.05.2011
Miluji Tě, mám Tě rádPoezie38878.04.2011
ÚsměvPoezie318926.01.2011
RytířPoezie286510.11.2010
DárekPoezie304219.07.2010
ŠenkérečkámPoezie269823.11.2009
Starý důmPoezie31424.10.2009
ZradaPoezie28714.09.2009
Příběh samotářePoezie280826.07.2009
ReklamníPoezie289827.04.2009
LavičkaPoezie287127.03.2009
LetníPoezie25516.02.2009
Knoflíková válkaPoezie273027.01.2009
AmorekPoezie280919.11.2008
ŠtafetaPoezie238930.10.2008
SmrtihlavPoezie26775.10.2008
Císařovy nové šatyPoezie26892.08.2008
PošťačkaPoezie259420.07.2008
ČtyřlístekPoezie26406.06.2008
RánoPoezie283026.05.2008
První májPoezie279811.05.2008
Dívce bez vkusuPoezie270021.04.2008
MalinyPoezie266429.03.2008
EvaPoezie275821.03.2008
Poloha kachnyPoezie491214.03.2008
Re na Telefonní budkuPoezie25727.03.2008
RosaPoezie257219.02.2008
DivadloPoezie242511.02.2008
Jako HusPoezie25893.02.2008
RucePoezie246021.01.2008
ZlomeninaPoezie271719.01.2008
Chceš?Poezie23995.01.2008
HladímPoezie26257.12.2007
KůžePoezie26361.12.2007
Návod na použitíPoezie248429.11.2007
Děkuji, bylo to krásnéPoezie295424.11.2007
HitPoezie259822.11.2007
Mana 2Poezie261616.11.2007
O štěstíPoezie283812.11.2007
ManaPoezie27118.11.2007
Zlatá svatbaPoezie29586.11.2007
Koupel, První pomocPoezie26203.11.2007
LéčitelPoezie28321.11.2007
FoglarovkaPoezie244218.10.2007
Smutné a smutnějšíPoezie266716.10.2007
Za sedmero horamiPoezie244614.10.2007
PupíčekPoezie249310.10.2007
Ruská ruleta láskyPoezie26398.10.2007
Kubula a Kuba KubikulaPoezie24547.10.2007
Vratné láhvePoezie27386.10.2007
Dojde mu to?Poezie26223.10.2007
VítězstvíPoezie243421.09.2007
LabuťPoezie247214.09.2007
HospodářPoezie24729.09.2007
MlékoPoezie25513.09.2007
KostlivecPoezie252626.08.2007
Amore!Poezie258624.08.2007
PokladničkaPoezie248824.08.2007
Je láska cvok?Poezie263522.08.2007
SlzyPoezie263921.08.2007
DotekyPoezie273120.08.2007
DeletePoezie249219.08.2007
Za životPoezie248917.08.2007
Kostky jsou vrženyPoezie261715.08.2007
TrianglPoezie24795.08.2007
ČtvrtníčekPoezie26245.08.2007
BublinkámPoezie25012.08.2007
Modré z nebePoezie242931.07.2007
Mlč, Kudlanka a StrážnicePoezie264925.07.2007
Re na Žízeň Lenky RezkovéPoezie246324.07.2007
Lásko, chci Tě!Poezie271922.07.2007
BazénPoezie235820.07.2007
Jen počkej!Poezie259618.07.2007
Inzerát, Mikrometr a NovaPoezie252415.07.2007
Věstonická Venuše , Vrchol a GazelaPoezie288014.07.2007
Bílé místoPoezie253812.07.2007
HadPoezie25239.07.2007
Madona, Košilka, ChemiePoezie26308.07.2007
ŽárlímPoezie27077.07.2007
KytaraPoezie25246.07.2007
PařížPoezie25004.07.2007
UtrejchPoezie27552.07.2007
E-mailPoezie253328.06.2007
Postřeh IIPoezie240827.06.2007
SamotaPoezie249226.06.2007
NáleznéPoezie262225.06.2007
RevolučníPoezie234123.06.2007
Mikulovský Sv. KopečekPoezie288322.06.2007
IbišekPoezie250421.06.2007
PostřehPoezie251219.06.2007
NicPoezie258418.06.2007

Pozn: je li v kolonce počet přečtení 0 může se jednat o údaj z dob, kdy se ještě počet přečtení nesledoval


Pro odeslání zprávy musíte být přihlášeni.

Komu:
Téma:
Text zprávy:


ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2026 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0424 s