Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  čtvrtek 30.5.2024, svátek má Ferdinand 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Film - Zajímavosti kolem filmu

Bob Marley: One Love z kin na gauč   Dnes   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmZ kin až k vám na gauč přichází v červnu novinky z Magic Boxu. Na DVD a Blue-ray můžete zhlédnout poutavý životopis bouřliváka Boba Marleyho nebo se trochu pobavit představou hrozby vycházející ze spojení mocné Godzilly se stejně silným Kongem. Oba filmy dosud běží i v kinech. Blue-ray ale přináší i mnoho dalšího, byť se třeba nejedná o úplné novinky. Přichází čtvrté pandí pokračování kung fu nebo třeba klasické vypalovačky Moucha, Žhavé výstřely či Letopisy Narnie. Určitě si každý vybere...

Tereza Ramba v Zápisníku alkoholičky   27.05.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmZvolna se k nám blíží premiéra nového českého filmu "Zápisník alkoholičky", která je plánovaná na 11. července. Hlavní roli obsadila Tereza Ramba, která nám předvede alkoholismus v ženském podání. Tématu se opět chopil režisér Dan Svátek, jenže nám již představil mužský alkoholismus ve filmu Úsměvy smutných mužů. I tentokrát půjde o autentickou zpověď, kterou na svém blogu původně sdílela Michaela Duffková a jež za ni získala cenu Magnesia Litera.

FOTOREPORTÁŽ: Z natáčení Krtkova světa   26.05.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmRežisérka Eva Toulová začala právě natáčet nový film o české byrokracii KRTKŮV SVĚT. Ve filmu se objeví: David Novotný, Barbora Seidlová, Oldřich Navrátil, Igor Bareš, Jaroslav Satoranský, Ladislav Frei, Valerie Zawadská, Eva Hrušková. Film je inspirován skutečnými událostmi a popisuje zdlouhavý úřední boj  dětského parku Krtkův svět. Námět pro film zpracoval sám majitel parku, p. Roušal.

Brzy se bude natáčet přímo v parku, a to na 4. narozeninách krktova světa ve dnech 7. - 9. 6. 2024. Níže krátká fotoreportáž z natáčení...

Jednoduchý název, těžké téma, to je film VZOR   23.05.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmNový koprodukční slovinsko-česko-italsko-srbský snímek VZOR, který bude do českých kin uveden 6. června, řeší šikanu na základní škole. Hlavní hrdina Jan v něm se svou matkou opustil slovinskou metropoli, zatímco nové spolužáky na malém městě poznává pouze online. Na poslední dva měsíce deváté třídy ovšem přijde do lavic a snaží se ve škole zapadnout do kolektivu. A tehdy začne jeho neuvěřitelný boj o lidskou důstojnost. 

Tarek Boudali přichází Rychle a nemožně   18.05.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmKdepak, žádný překlep a ani žádná náhoda. RYCHLE A NEMOŽNĚ je zcela záměrně podobný název s akční filmovou sérií Rychle a zběsile, jelikož se jedná o její parodii.  Ale nejen její, dotkne se i mnoha jiných akčních filmů: Terminátor 2, Mission: Impossible, Rambo, Indiana Jones a dalších. Francouzští tvůrci v režii Tareka Boudaliho tuto komedii vytvořili již v loňském roce, ale my ji  v českých kinech uvidíme od 27. června.
 

Podaří se vyřešit Problém tří těles?   13.05.2024   Renata Šindelářová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmPrvní řada sci-fi seriálu spuštěná 21. března na Netflixu vychází z knižní předlohy oblíbeného čínského autora Lioua Cch’-sina. Knižní předloha sestává ze tří dílů a stejně tak by i filmová série měla dostát tří řad. Hlavním tématem je mimozemská invaze, která však probíhá úplně jinak, než jsme dosud kdy viděli či si vůbec představovali. 

Jedna noc otevírá diskuzi o sexu   11.05.2024   Monika Škubalová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmDavid Laňka přichází s novým filmem „Jedna noc“, který se nebojí otevřít téma, o němž se příliš nemluví – sexuální livechaty. Tento provokativní snímek nám ukazuje, jak internet a moderní technologie ovlivňují naše mezilidské vztahy a lásku. Film sleduje příběh osudové lásky mezi bývalým úspěšným muzikantem Adamem a jeho ženou Eliškou, kteří společně už zažili nejednu zkoušku, ale co je čeká během jedné noci, kdy se celý děj odehrává, může být tou nejtěžší.

Co mě v dubnu zaujalo na Netflixu   30.04.2024   Renata Šindelářová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmMůj první dubnový snímek není vůbec vesele aprílový, ale naopak depresivně melodramatický. Film Pořád jsem to já o profesorce postižené ranou formou Alzheimerovy nemoci. Z dokumentů volím zajímavý přírodovědný dokument Planeta Praha. V dubnu jsem bohužel neměla na výběr velké štěstí, a tak tentokrát přidávám snímek Plavkyně, který zastává opačný protipól řady. Ten mě nezaujal, přestože hodnocení na databázi slibuje solidních 69 %. 

Chuť svobody a Recept na štěstí   29.04.2024   Monika Škubalová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

Mladá talentovaná kuchařka Varia se nevzdává snů a odchází do Lvova, aby se prosadila v prestižní restauraci. Nečekaně objeví knihu s recepty legendární Olgy Frankové a vydává se na cestu plnou chutí, vůní a objevování sebe sama. Film Recept na štěstí vás okouzlí krásou ukrajinské kuchyně a dojme příběhem o naději a hledání štěstí.

Levná neděle opět vtrhne do Cinema City   27.04.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmJeště jste neviděli nejnovější filmové blockbustery? Nemohli se rozhodnout, který filmový formát zvolíte nebo jste odkládali návštěvu kina z úplně jiného důvodu? Tak teď je ten pravý čas to napravit. Cinema City spouští první LEVNOU NEDĚLI v tomto roce, a to již 28. dubna 2024. Mimo výhodných cen vstupenek je v rámci akce zahrnuté i speciální nedělní menu. Filmy si budete moci užít nejen v klasických, ale i ve speciálních a jedinečných formátech, kterými jsou IMAX a 4DX. 

Boy Kills World   18.04.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

Film, který se věnuje tématu rodiny a pomsty, přichází do kin pod režijním vedením Moritze Mohra a s producentskou podporou Sama Raimiho a Roye Leeho. Hlavní postavu nelítostného bojovníka, ztvárněnou Billem Skarsgårdem, hnání touha po pomstě po hrůzném útoku na jeho rodinu. S plnou razancí se vydává na cestu smrti a zničení, přičemž diváci jsou svědky nekompromisní akce a dobrodružství, které připomíná klasické kung-fu filmy s dávkou sebeironie a černého humoru.

Začala se natáčet Zlatovláska, i tentokrát s Petrem Štěpánkem   16.04.2024   Monika Škubalová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

Po více než padesáti letech si milovníci pohádek budou moci užít klasický příběh Karla Jaromíra Erbena o Zlatovlásce v novém hávu. Před pár dny totiž začalo natáčení nové verze kultovní pohádky, jež v roce 1973 zařadila Petra Štěpánka coby Jiříka mezi herecké idoly konce minulého století. Nyní se oblíbený herec vrací v roli krále a v jeho původní roli mladíka bojujícího o přízeň zlatovlasé princezny se představí mladý herec Tomáš Weber. Film v režii Jana Těšitele se bude natáčet do června, v kinech by se měl objevit na začátku roku 2025.
 

Prázdniny s Broučkem: Obytný vůz z roku 1972 na cestě komedie   13.04.2024   Monika Škubalová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

Blíží se jaro a s ním i nová česká komedie "Prázdniny s Broučkem", která slibuje zábavu pro celou rodinu. Film nás vezme na dobrodružnou cestu s obytným vozem Broučkem z roku 1972, zažijeme s ním humorné momenty, nečekané zvraty a dotkneme se i dojemných příběhů.

Starší články - strany: 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... až 132

Celkový počet stran Webmagazínu je 132. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.4059 s