Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Tiráž ...  Dnes je  pátek 12.7.2024, svátek má Bořek 

Hledej

Spolupracujeme

www.bioscop.cz

www.bontonfilm.cz

www.botanicka.cz

www.divadlodisk.cz

www.divadlonavinohradech.com

www.divadloviola.cz

www.dokoran.cz

www.epocha.cz

www.hostbrno.cz

www.jota.cz

www.knihykazda.cz

www.literarnistrom.cz

www.mestskadivadlaprazska.cz

www.ngprague.cz

www.supraphononline.cz

www.svandovodivadlo.cz


Film - Zajímavosti kolem filmu

Cinema City si svými akcemi a soutěžemi podmaňuje léto   11.07.2024   Karolína Hájková   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmLetní prázdniny se nesou v duchu dovolených a filmových večerů. Pro ty, kteří se před sluníčkem schovávají v klimatizovaných kinech si Cinema City přichystalo hned několik akcí a novinek na vylepšení filmového zážitku. Mezi očekávané akce z minulých let patří velká letní soutěž nebo levné úterky. Nová je samozřejmě nabídka filmů a také limitovaná popcornová příchuť.
 

Co mě v červnu zaujalo na Netlixu   30.06.2024   Renata Šindelářová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmMůj červnový výběr je žánrově dosti rozmanitý a i zážitky z jednotlivých snímků se značně liší způsobem, jakým mě oslovily. Svou kontroverzností mě velice pobavil dobrodružný snímek na hranici sci-fi a fantasy Všechno, všude, najednou. Své oko i srdce jsem potěšila u klasicky postaveného polského dramatu Mastičkář a relativně nekonfliktní dobrodružství postavené na překonávání svých vlastních limitů jsem si užila u životopisu Dívka a moře.


 

Beata Parkanová posvítila Světýlky na Křišťálový glóbus   23.06.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmFilm Světýlka Beaty Parkanové totiž získala na hlavní cenu karlovarského festivalu Křišťálový glóbus nominaci, přičem světovou premiéru bude mít v Karlových Varech v úterý 2. července od 20:00 v hlavním sále hotelu Thermal. 

Chcete vědět, jak to bylo s TATA BOJS?   20.06.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmRežisér a scenárista Marek Najbrt, držitel čtyř Českých lvů, dokončil celovečerní dokument, který nám právě tuto otázku zodpoví. Film s názvem tata_bojs.doc originálně nahlíží do 35leté historie skupiny a přibližuje nám prostřednictvím unikátních archivních záběrů její klíčové osobnosti Milana Caise a Mardošu, ale samozřejmě v nich vystupují i další bývalí členové kapely. Dušan Neuwerth, Vladimír Bár, Matěj Belko, Jiří Hradil, Marek Padevět, Marek Doubrava, Maťo Mišík nebo opakující se host Klára Nemravová.

Lassie se vrací s Novým dobrodružstvím 20. června   18.06.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

20. června znovu ožije v našich kinech dobrodružství o Lassie, nejslavnější fence světa. Film Lassie: Nové dobrodružství tvoří volné pokračování snímku Lassie se vrací, který vznikl podle bestselleru Erica Knighta. V roce 2020 byl uveden ve více než 140 zemích a stejně jako před osmdesáti lety, kdy byla britská románová předloha zfilmovaná poprvé, udělal z dlouhosrsté kolie skutečnou celebritu.

Slzotvůrce trhá rekordy. Právem   07.06.2024   Kateřina Sovová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

Nebesky modrá knížka s třpytivým motýlem na obálce působí už nějaký ten pátek v rodné Itálii doslova hysterii u místních mladých žen a dívek. S příchodem jejího filmového zpracování na Netflix v dubnu letošního roku začal Slzotvůrce mizet kosmickou rychlostí z regálů knihkupectví po celém světě a Netflix záhy ohlásil jeden ze svých nejúspěšnějších filmových počinů vůbec. Co stojí za úspěchem tohoto, překvapivě evropského, Young Adult románu?

Ode dneška Láska na zakázku   06.06.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmBONTON FILM nás zve do kina na zcela novou romantickou komedii "Láska na zakázku" plnou známých tváří (Valerie Zawadská, Jiří Krampol, Martin Kraus, Uršula Kluková, Václav Vydra, Eva Hrušková, Jaromír Nosek, Václav Upír Krejčí). Režisérka Eva Toulová nás láká na humorné situace, jež demonstruje jednou z nejuvěřitelnějších - a ta se přitom prý v reálu stala!

Děti, honem do kina na Princeznu na hrášku!   01.06.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmNová, roztomilá pohádka podle klasické předlohy Hanse Christiana Andersena přichází v novém filmovém hávu a s hvězdným obsazením do kin. Vysílá se od čtvrtka 30. května a je milým dárkem pro děti  společnosti BONTONFILM k jejich dnešnímu svátku. Hrají: Jasmína Houf, Dagmar Havlová, Lucie Vondráčková, Martina Adamcová, Pavel Kříž, Ladislav Korbel, Zuska Velichová a další. Pohádka byla vytvořena v koprodukci s Kanadou a režírovala ji Martina Adamcová.

Co mě v květnu zaujalo na Netflixu   31.05.2024   Renata Šindelářová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmV květnu mě dostaly do kolen emoce ve sportovně dramatickém dokumentu Nejhlubší nádech, pustila jsem se do první řady sci-fi seriálu Problém tří těles a nakonec jsem se docela pobavila českou drama-komedií Mimořádná událost. Zatímco ovšem mezi prvními dvěma zmiňovanými jsem měla velký problém s označením top filmu měsíce, protože mi oba příběhy zůstaly v hlavě, třetí je z této kombinace rozhodně nejslabší, a tak začnu s hodnocením právě u něj.

Bob Marley: One Love z kin na gauč   30.05.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmZ kin až k vám na gauč přichází v červnu novinky z Magic Boxu. Na DVD a Blue-ray můžete zhlédnout poutavý životopis bouřliváka Boba Marleyho nebo se trochu pobavit představou hrozby vycházející ze spojení mocné Godzilly se stejně silným Kongem. Oba filmy dosud běží i v kinech. Blue-ray ale přináší i mnoho dalšího, byť se třeba nejedná o úplné novinky. Přichází čtvrté pandí pokračování kung fu nebo třeba klasické vypalovačky Moucha, Žhavé výstřely či Letopisy Narnie. Určitě si každý vybere...

Tereza Ramba v Zápisníku alkoholičky   27.05.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmZvolna se k nám blíží premiéra nového českého filmu "Zápisník alkoholičky", která je plánovaná na 11. července. Hlavní roli obsadila Tereza Ramba, která nám předvede alkoholismus v ženském podání. Tématu se opět chopil režisér Dan Svátek, jenže nám již představil mužský alkoholismus ve filmu Úsměvy smutných mužů. I tentokrát půjde o autentickou zpověď, kterou na svém blogu původně sdílela Michaela Duffková a jež za ni získala cenu Magnesia Litera.

FOTOREPORTÁŽ: Z natáčení Krtkova světa   26.05.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmRežisérka Eva Toulová začala právě natáčet nový film o české byrokracii KRTKŮV SVĚT. Ve filmu se objeví: David Novotný, Barbora Seidlová, Oldřich Navrátil, Igor Bareš, Jaroslav Satoranský, Ladislav Frei, Valerie Zawadská, Eva Hrušková. Film je inspirován skutečnými událostmi a popisuje zdlouhavý úřední boj  dětského parku Krtkův svět. Námět pro film zpracoval sám majitel parku, p. Roušal.

Brzy se bude natáčet přímo v parku, a to na 4. narozeninách krktova světa ve dnech 7. - 9. 6. 2024. Níže krátká fotoreportáž z natáčení...

Jednoduchý název, těžké téma, to je film VZOR   23.05.2024   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmNový koprodukční slovinsko-česko-italsko-srbský snímek VZOR, který bude do českých kin uveden 6. června, řeší šikanu na základní škole. Hlavní hrdina Jan v něm se svou matkou opustil slovinskou metropoli, zatímco nové spolužáky na malém městě poznává pouze online. Na poslední dva měsíce deváté třídy ovšem přijde do lavic a snaží se ve škole zapadnout do kolektivu. A tehdy začne jeho neuvěřitelný boj o lidskou důstojnost. 

Starší články - strany: 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... až 133

Celkový počet stran Webmagazínu je 133. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0522 s