?!Popeleční středaZpověď zapadlého písmáka aneb Co jste nenapsali ve školce, v penzi nenapíšeteNěžné zůstatkyJak zasahuje umělá inteligence do tvůrčího psaní?Meditovat a tvořit
Česká kultura od Smetany po FormanaV polovině července Týden plný tanceKarel Švanda a jeho FantomyFOTOREPORTÁŽ: Poslední den v KeniTarotové krajiny pro tiché a přemýšlivé vykladačeFestival delikátních chutí: Na Novoměstské radnici a vstup zdarmaHistorky z podsvětí filozofie s nádechem popkulturyPodivuhodný případ Benjamina Buttona ožije na jevištiStrašidelno, zvláště filmové, podle Antonína TesařePošetilá úvaha o písňových textechŠipkařská elita v akciKVÍZ: Znáte dobře Lady Gagu?
Křemílek a Vochomůrka, Rákosníček, Rumcajs, Manka a Cipísek, Krteček, Mach a &Sebestová, Maxipes Fík... Pojďte do světa Večerníčka a jeho kamarádů. Kam? Do jedinečného DOMU POHÁDEK, který vyrostl v Plzni.
DŮM POHÁDEK je jednopodlažní stavba s plně využitou střechou, která se promění v rozlehlé hřiště se spoustou hracích prvků, prolézaček i pískovištěm. Jeho součástí je vedle pohádkových expozic také školička Macha a &Sebestové, kde si předškoláci mohou hrát na opravdovou školu, kreativní tvůrčí dílna a multifunkční divadlo s všestrannými možnostmi využití. Rodiče mají k dispozici prostornou nekuřáckou kavárnu s dětským koutkem pro nejmenší ratolesti. Interiér poskytuje bezpečné a pohodlné zázemí, takže malí i velcí návštěvníci se tady cítí opravdu příjemně.
DŮM POHÁDEK bude otevřen každý den kromě pondělí od 9,00 do 17,00 hodin. Zbývá jen říci, že první dychtivé návštěvníky uvítá poprvé ve středu 1. prosince v 9,00 hodin.
Info a foto: 2media.cz,s.r.o. a cesky-jazyk.cz
díky
Dobrý den už se těším až k Vám vezmu svého malého syna. Myslím, že je to opravdu výborný nápad postavit takový dům. Děkuji
Copyright © 2001 -
2025 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.