?!Popeleční středaZpověď zapadlého písmáka aneb Co jste nenapsali ve školce, v penzi nenapíšeteNěžné zůstatkyJak zasahuje umělá inteligence do tvůrčího psaní?Meditovat a tvořit
Česká kultura od Smetany po FormanaV polovině července Týden plný tanceKarel Švanda a jeho FantomyFOTOREPORTÁŽ: Poslední den v KeniFestival delikátních chutí: Na Novoměstské radnici a vstup zdarmaTarotové krajiny pro tiché a přemýšlivé vykladačeHistorky z podsvětí filozofie s nádechem popkulturyPodivuhodný případ Benjamina Buttona ožije na jevištiStrašidelno, zvláště filmové, podle Antonína TesařePošetilá úvaha o písňových textechŠipkařská elita v akciKVÍZ: Znáte dobře Lady Gagu?
…ne však z oficiálních rozhlasových stanic, ale z pirátských rádií. Statistiky uvádějí, že v době největší slávy britské pop muzik hrála rock´n´roll jen BBC a to jen 45 minut denně. Touhu posluchačů po „jiné“ hudbě náležitě plnily pirátské stanice, které vysílaly i vládou potlačované žánry. První takovou stanicí a vůbec nejoblíbenější bylo tehdy Radio Caroline, vysílající od roku 1964 z paluby lodi kotvící u pobřeží Essexu.
Roli Carla svěřil Tomu Sturridgeovi, jeho lásku ztvárnila Gemma Artertonová. Do rolí celého lodního společenství se podařilo Curtisovi získat řadu slavných britsko-amerických hereckých jmen v čele se zasnulým Philipem Seymourem Hoffmanem (2014) v roli Hraběte. Další jmény jsou třeba Kenneth Branagh, dokonale parodující úřadujícího ministra a nepřítele vysílané hudby Sira Alistaira Dormandyho, či Bill Nighy, Nick Frost, Rhys Ifans či Emma Thompsonová.
Copyright © 2001 -
2025 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.